Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin – Kesin Çözümlerle Dolu En İyi Kaynak

Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin

Yazar: Ricci – KarizmaSirlari.com

Derleyen Ve Eklemeler: Deniz Ağırman (Ricci’ nin onayıyla) 

 

Bir kızı kendine nasıl aşık edersin üzerine olan bu yazıma farklı bir noktadan başlamak istiyorum. Önce dansın çekicilik konusunda bize ne öğretebileceğini sonrasındaysa bu bilginin ışığında bir kızı aşık etme konusunda yapılan hatalar ve çözümlerini anlatmaya çalışacağım.


Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin 1: Dans Kursları Aynı Zamanda Çekici Bir Erkek Olmayı da Öğretir

Kızı kendine nasıl aşık edersin diye sorduğumuzda belki de aklımıza en son gelecek şeylerden biridir dans okulları. Ama çekicilik konusunda bize öğreteceği çok şey vardır bu tür yerlerin.

Gerçekten dans okulları dünyanın en pozitif yerleridir.

“Dansta hiç bir duygu saklanamaz.” 

Bu çok doğru bir söz. Dünyanın en pozitif mekanlarından biri dans okullarıdır. Bu yüzden dans okuluna bir kız tavlamaya değil, sosyal yetini geliştirmek ve haftanın stresini üzerinden atmak amacıyla gidersen emin ol çok daha rahat ve başarılı olursun.

Dans etmeyi ne kadar bildiğin hiç önemli değil, yürüyebiliyorsan, dansta edebilirsin. 

Herkes gülümser, her yerde birileri bir şeyler konuşur. 

Kimisi yeni bir dans figürü öğretir etrafındakilere. 

Kimi tek başına ” ayak hareketlerini” çalışır. 

Kimisi partneriyle saatlerce mükemmellik için uğraşır. 

Dans, vücut için inanılmaz yararlıdır aynı zamanda. Bir futbol ya da basketbol maçı yapmış kadar olursunuz ders bitiminde. 

Haftanın stresini 1 saatte atarsın dans okullarında. 

Dans gecelerinin büyüsü de başkadır. 

Dans okulundan arkadaşlarını organize edip saatlerce dans etmeye gidersin hafta sonları… Yeni insanlarla tanışırsın. Ancak dans okullarını kız tavlama amaçlı gitmeyin. Bunun yerine sadece eğlenin, göreceksiniz bu yolu izlediğinizde her şey daha kolay olacak.

Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin 2: Çekicilik Konusunda Özellikle Eşli Danslar Bize Ne Öğretebilir 

Ancak asıl büyü özel duyguları paylaştığın bir kadınla pistte dans etmektir… Duygular ikinizi daha da gülümsetir, hiç ayrılmak istemezsin o ellerden. Çekicilik ve (belki de sevgi) doruklardadır. 

İşte bir kızı kendine nasıl aşık edersin ve bir kızı aşık etme konusunda tecrübe kazanmak için dans, insan ilişkilerinin EN SAF halinin yaşandığı aktivitelerden biridir. 

Özellikle bana anlatılmış olan şu kural biz erkekler için çok önemli: “Dansı %90 erkek yönetir, kadınsa takip eder” 

Kadınlar yönetmekten NEFRET eder. 

Onlar bizden farklıdır, yönettiği erkeğe saygı duyamaz bir kadın.  

Kadın, karşısındaki erkeğe saygı duymuyorsa, onu nazikçe eker, canının sıkıldığını nazikçe belli etmeye çalışır. Bir kadın naziktir. 

Bir ilişkiyi erkek yönetir, yönetmelidir. Yoksa bu sağlıklı bir ilişki olmaz. 

Kendin için yapabileceğin en iyi şeylerden biri hemen yarın bir dans okuluna yazılmak. Dünyanın en sosyal yerinde sosyal yetinin gelişmemesi imkansızdır.

Bunu mutlaka dene. Bir kızı kendine nasıl aşık edersin konusunda bilmemiz gereken başka şeyler de var tabi.


Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin – Yapılan En Büyük 3 Hata

Kızı kendine nasıl aşık edersin sorusu, kadınların duygularının nasıl işlediğini öğrenmekle doğrudan alakalı bir konu.

Farkındaysan kadınların nasıl düşündüğünü öğrenmek demedim.

Biz erkeklerin yaptığı en büyük hatalardan biri kadınların düşünce şeklini anlamaya çalışmaktır.

Kadınların beyinleri düşünsel değil duygusal yönden daha baskın şekilde işliyor. Günlük hayatlarında bir şeye karar verirken mantıkları yerine duygularını kullandıklarını bir çok bilimsel araştırma da görebiliriz.

Birazdan keşfetmeye başlayacağın şey bir kızı kendine aşık etme konusunda kullanabileceğin en güçlü gizli stratejilerdir. Bunları erkeklerin çoğu asla öğrenemeyecek.


İLGİSİNE HÜKMET

Bir çok erkek hoşlandığı kadınla tanışmaya gittiğinde çok zayıf ve karşısındakinin onayını arayan, ona yaranmaya çalışan bir yol izliyor.

Onunla göz göze gelir gelmez, bir erkek olarak daha ilk saniyelerde onun ilgisine hükmetmeliyiz.

Bunu yapmamamız bir daha asla ilgisini çekememize ya da güçlü bir etki bırakamamıza neden olur.

Erkeklerin yaptığı büyük yanlışlardan biri “dolaylı” davranmak ve sinsi bir şekilde önce onun arkadaşı olmaya çalışmaktır.

Çekiciliği daha ilk saniyelerde yaratmadığımız takdir de bunun telafisi gerçekten çok zordur, bazen imkansızdır.

Sakin özgüvenle, doğru vücut diliyle ona yaklaşmalı ve konuşmalıyız.

Kadınlar, ilgimizi çekmenin bir yolu olarak güzelliklerini kullanıyorlar, aynı şekilde bizim onların ilgisini çekmemiz içinse Espiritüel Özgüveni kullanmamız gerek.

Bu konu hakkındaki ayrıntıları Sosyal İletişim Ekitabında bulabilirsin. 


AŞIRI HEVESLİ GÖRÜNME

Kadınlar senin davranışlarına bakarak ne kadar “talepkar” olduğunu rahatlıkla anlayabilir.

Ezikçe davranan erkekler özgüvensizlik ve kendini yargılayıcı biri olduğunu belli eden bir “koku yayarlar”. Ve bu da o kadının tiksinmesine yol açar sadece.

Şöyle düşün: Kadınlar konusunda başarılı olan erkekler, nasıl hareket ediyorlar? Kadınların yanındayken nasıl davranıyorlar?

Haklısın – çok rahat ve hiç bir sorunları yokmuş gibi davranıyorlar.

Bundan sonra ne zaman kendini bir kadının ilgisini çekmeye çalışırken ya da ona muhtaçmış gibi davranırken yakalarsan bunu anında bırak. Bir kızı kendine nasıl aşık edersin diye sorarsan, bunun en önemli yollarından biri rahat ve sakin hareket etmektir.


YARDIM ALMAKTAN KORKMA

Biz erkeklerin bir konuda bocaladığımız zamanlar da iyi yapamadığımız şey, diğer insanlardan yardım istemektir.

Şu erkek egosu gerçekten yolumuza büyük engeller koyabiliyor.

Kendi gururumuz, aramızda belki de bu konuda en iyi olabilecek insanların gizli stratejileri keşfetmesine engel oluyor.

Erkeklerin bir kadını nasıl etkileyeceğini içgüdüsel olarak “sadece bilmesi” gerektiği inancı gerçekten tembel insanların en büyük bahanelerinden.

Bu inanç bir kızı kendine nasıl aşık edersin ve onu kendimize bağlamak konusunda hayatımız boyunca bocalamamıza ve kendimizi yeterli hissetmememize neden olan en zararlı inançlardan biri.

Kendine değer ver.

Kendini devamlı yenile.

Sadece bu konuda değil her konuda başarılı olmanın ilk şartı kendimizi amacımıza göre hazırlamaktır.

Eğer henüz katılmadıysan 60 Gün Ücretsiz Flört Kursuma katılmanı kesinlikle tavsiye ederim. Tamamen ücretsiz olarak neredeyse her gün kadınları etkileme üzerine bu makale gibi çok güçlü makaleler, özel raporlar ve önerilerimi her bir kaç günde bir epostana ücretsiz gönderiyorum. Ben ilk defa bu konuda kendimi geliştirmeye başladığım sıralar, böyle bir fırsatı yakalayamadım, ancak diğer dostlarım ve okurlarımın bu imkana sahip olmasını sağlayabilmek beni de sevindiriyor. Sadece buraya tıkla ve karşına gelen sayfa da epostanı yaz. 

Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin – Başka Neler Yapılabilir?

1- Dozunda ilgi

Her kız öncelikle insan olduğu için ve egolarını bir kenara atamadığı için, ailesinden, özellikle arkadaş çevresinden ve doğal olarak sevgilisi konumda olan kişiden ilgi bekler. Azı karar çoğu zarar dozunda, “benle hiç ilgilenmiyor” ya da “yeter artık sıkboğaz etme” dedirtmeyecek kadar ilgili olmalısınız mutlaka. Merak etmelisiniz. Uğraştığı faaliyetleri ile ilgilenmeli, sormalı, başarılarında yanında olup övmeli, başarısızlıklarında elinden tutup kaldıranı olmalısınız ki hayatındaki diğer iyi gün dostlarından farkınız olsun.

2- Tabuları yıkan, özgün sevgi

Ünlü gelişim psikolojisi uzmanı Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisi’nde yeme içme ve barınmadan sonra insanın en temel ihtiyacı olarak sevgi gelmektedir. Ne kadar da doğru bir tez. Evde, okulda, iş yerinde yaptığımız her çaba çevremiz tarafından sevilen biri olmak için değil midir? Bunu bilen kişiler olarak çabalamasına izin vermeden, kalıplaşmış sevgi ifadelerini yıkarak yaptığınız her davranış ve tutumla, bakışınızla, gülüşünüzle onu sevdiğinizi gösterin. Sevgi ihtiyacını sevgilisi olarak sız karşılayın ki aşka giden yoldaki sevgisine saygı duyulacak adam rolüne bürünüverin. Her gün, her an onu sevdiğinizi belli edecek sözler ve ithamlarda bulunun. Herkesin sevgilisine yaptığı gibi olmasın bu sevgi sözcükleri ya da iletme yolları olabildiğince farklı olmaya çalışın. “Beni kimse senin kadar ve senin gibi sevemez” dedirtebilecek kadar sevin ve gösterin bunu.

3-Kalbine giden yollardan biri mutlaka ki sürprizler

Kızların kalbine doğrudan giden bir yol belki olmayabilir ama yolu yarılatabilecek özelliklerden biri anlata anlata bitiremeyeceği, her defasında yeniden şaşırıp yeniden aşık olacağı sürprizler yapıp onu şaşırtmaktır. Çeşitli ters köşeler yaparak beklemediği anda beklenmedik ona özel sürprizler, hediyeler alıp sürpriz durumlar yaratmalısınız. Bu ona kendisinin dünyadaki en özel kişi olduğunu hissettirecek. E tabii bunu ona hissettiren de onun en özeli olması için yeterli bir sebeptir.

4 – Espirili Olun

Bir kızı kendine nasıl aşık edersin sorusuna cevap olarak bir çok yerde duymuşuzdur espirili olmanın önemini.

Espirili olmak için kıvrak bir zekaya ve ayrıntılara önem veren bir bakış açısına ihtiyacımız var. 

Elbette, bir espiri makinesine dönüşmemeliyiz.

Bu stand-up gösterilerinde kabul edilebilir bir şey ama günlük normal ortamlarda bir şaklaban gibi görünmemize neden olacaktır.

Ancak tam ayarında espirili olmak akıllı olmayı ima ettiği için kadınlar için çok cazip bir özelliktir. 

Espiritüel Özgüven Tekniği bu konuda çok önemli. Bu teknik çekici bir şekilde farklı olmanın en kısa, en etkili ve en kalıcı yoludur.

Eğer bir randevudaysanız o zaman esprili olmak, akşamın büyük bir parçası olmalıdır.

 

5 – Zengin Olmak

Bir kızı kendine nasıl aşık edersin sorusuna en çok tartışılan konulardan biriyle devam ediyoruz. Zenginlik, kalıcı çekicilik oluşturmak ya da gerçek aşkı bulmak için bir gereklilik midir? Karşınızdaki kadın para yiyici bir tipse size anında aşık olacaktır orası kesin.

Ancak çekiciliğin nasıl işlediğini ve zenginliğin uyandırdığı duyguları karşınızdaki kıza bilinçaltı iletişimle nasıl yansıtabileceğinizi öğrendiğinizde zengin olmanın kalıcı çekicilik yaratma da – ve aşkta da – o kadar önemli olmadığını sizde göreceksiniz. 

Zengin olmak elbette iyi bir avantaj, ama sadece bir avantaj.

Karakterinizi ve hayatınızı çekici kılmamışsanız bunun etkisi hızla sönecektir.

Şurası doğru ki aylak aylak dolaşan bir insanın kalıcı çekicilik oluşturması, kalıcı her hangi bir şey yaşaması olası değil.

Bu yüzden ekonomik açıdan kendinizi güçlendirmenin çok faydasını göreceksiniz.

 

Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin 6 – Ona Dokunun

Dokunmak çekiciliği tetiklemek için güçlü bir yoldur.

Doğal olarak konuşurken partnerine dokunan insanlar, dokunmaktan kaçınanlara göre daha fazla seks yapar.

Bir kızla flört ederken bu önemlidir.

Burada zamanlama çok önemli. Yeterince çekicilik oluşturmadan dokunma faslına geçmek genelde ters teper.

Bir kızı kendine nasıl aşık edersin diye soranlara dokunmanın önemini mutlaka anlatırım.

 

7 – Cesur Olun

Cesur ve atılgan olmak, acil durumlarda onu tehlikelerde koruyacağını gösterir ve bu da çekici bir özelliktir. İşte bu yüzden bir kızla ilk tanışma şekliniz önemli.

Bir kızla tanışmaya gitmek medeni cesaret gerektirir.

Ancak bütün iş kızın yanına gitmekle bitmiyor, hatta her şey yeni başlıyor. Ne dediğiniz, nasıl dediğiniz, zamanlamanız her şeyi değiştirebilir.

En çok işe yarayan 50 den fazla tanışma cümlelerini ve çok daha fazlasını bulacağınız Tanışma Anları Setini herkese tavsiye ederim.

Tanışma korkusunu yenmekten başlayarak, tanışma anlarıyla ilgili bütün konular ele alınmış bir hazine.

 

8 – Hayatınız Hakkında Heyecanlı Olun

İşte bu, bir kızı kendine nasıl aşık edersin bilmek isteyenler için başka bir yerde görmediğim açıklamalardan biri. Çünkü çoğu insan bunu bilmez fakat yaşam hakkında heyecanlı olmak insanlara pozitif enerji yayan bulaşıcı ve çok çekici bir özelliktir.

Hayat idealleriniz, amaçlarınız olması size enerjik olmanız için büyük bir motivasyon sağlayacaktır. 

Bu heyecanı söndürmeye çalışan engellerden de uzak durun.

Kötü arkadaşlar, patronlar, öğretmenler hatta aile bireyleriniz bile sizi ideallerinizden uzak tutmaya çalışabilirler, iyi niyetli olsalar bile.

Nadir durumlar da iletişimi tamamen kesmek gerekse de, her zaman en güzeli orta yolu bulmak.

 

9 – Ulaşılmaz Olun

İnsanlar ulaşamadıklarını isterler.

Bu yüzden ulaşılmaz olmak (imkansız değil) çekicidir.

Bunun ayarını tutturabilmek ilk başlarda zor olabilir ancak bir kaç denemeden sonra gerçekten çok önemli bir konu olduğunu sizde fark edeceksiniz.

Kolay elde edilebilir olmak çekiciliği bir anda söndürebilen etmenlerden biri.

Tarkan’ ın 3-4 yılda bir albüm çıkarması, televizyon programlarına nadiren katılması da (bilerek yapıyor) işte bu yüzden.

Cem Yılmaz bir aralar çokça televizyon da görünüyordu ve bu yüzden antipatik bulan insanlar çoğalmıştı.

Bilet satışlarını da etkilemiş olmalı ki şimdi bunu büyük oranda azalttı ve bu durumdan herkes mutlu sanırım. 

10 – Erkeksi Gülümsemeyi Kullanın

Kendini beğenmiş bir gülümseme çekicidir. Kendinize güvenli olduğunuzu gösterdiğiniz sürece. 

James Bond ve Top Gun filmlerinde gösterdiği ukala gülümseme, güven ve baskınlık duygularını tetikler. Hatta adı bile var, Bruce Willis gülüşü.

Bir espiri yaptığınızda bu gülümsemeyi kullanabilirsiniz, daha da iyisi hiç gülmemeye çalışın. Yaptığınız espirinin etkisi en az 10 kat artar.

 

11 – Bir Göreve Odaklanın

Bir kızı kendine nasıl aşık edersin? Hayatımızda sağlam bir amaca sahip olmak çok önemli çünkü bir göreve odaklanmak kadınlar için gerçekten çekicidir. Çünkü bu kadında gizem duygusu yaratır ve sizin meşgul ve kolayca elde edilmeyen biri olduğunuzun belirtisidir.

Eğer bir kadın bir şeyi tam konsantrasyonla yaptığınızı görürse o zaman sizi çekici bulması muhtemeldir.

Bunun örnekleri resim yapmak olabilir, bir enstrüman çalmak, sizin açınızdan tam konsantrasyon gerektiren bir şeyi iyi yapmak çekicidir.

Bir enstrüman çalmak kadınlar için çekicidir.

Rock yıldızları bir çok kızı götürür neden acaba… pek çok nedeni vardır, ancak sözün özü müzik yapan kimseler otomatik olarak yapmayanlardan daha caziptir.

 

12 – Popüler Olmak

Eğer çevrenizde popüler ya da ünlüyseniz bu da bir çok insanın sizi tanıdığı anlamına gelir yani önemlisiniz.

Önemli biri olmak kadınlar için çok çekicidir. 

Bir ortama girdiğinizde insanlar size ilgi gösteriyor, selam veriyorsa, bu durum kız arkadaşınızın dikkatini mutlaka çeker.

Ve onun gözünde önemli puanlar kazanmanızı sağlar.

Bir kızı aşık etmek için kendimiz dışındaki etmenleri de kullanmak çok önemli.

 

13 – Önemsememek

Kadınlar konusunda başarılı olan erkeklerde sıkça gördüğümüz bir şey bu: Vurdum duymaz, önemsemez bir havaları vardır.

Bir çok erkek daha ilk buluşmalar da evliliği düşünürken, kadınları aşık etme konusunda tecrübeli ve bilgili olanlar ilk buluşmanın sadece birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri için bir bahane olduğunu bilirler.

Ve bu durum onların, ilk buluşmalar da çok daha serin kanlı ve çekici olmalarını sağlar.

Bir kızı kendine nasıl aşık edersin üzerine makalemizi okudunuz.