Kadınlar Erkeklerin Neresine Bakar? – Kadınların En Çok Baktığı 8 Bölge

Kadınlar Erkeklerin Neresine Bakar #1: Eller

Kadınlar erkeklerin neresine bakar sorusuna ilk cevaplardan biri ellerdir. Kadınlarda şöyle bir inanış var. Erkeğin yüzük parmağının uzunluğu ile penis uzunluğu doğru orantılıdır diye. Alakası olmasa da ellerimize dikkat etmelerinin bir nedeni bu olabilir.


Ancak asıl neden erkeğin bakımlılığı konusunda ipucu yakalamaktır. Ve tabi ellere bakarak karakterimiz hakkında da içlerinden geldiği gibi kişiliğimiz hakkında ufak önyargılar edinmeye çalışırlar aynı zamanda. Kısacası el ve tırnak bakımına özen gösterin ve fazla tüylerden de kurtulun eğer varsa.

#2: Ayakkabılar


Ayakkabılar, kadınlar erkeklerin en çok neresine bakar sorusuna cevap verirken en üst sıralarda olmalı. Kadınlar ayakkabılarımıza bakarak bizim giyim anlayışımız ve yine bakımlılığımız konusunda anında fikir sahibi olurlar. Ayakkabınızın rengi kemerinize uymalı. Ayakkabınızın tarzı giyiminizle uymalı. Kot pantolon altına spor ayakkabı giyme yolunu seçenlerdenseniz bunu bir kez daha düşünmenizi öneririm. Günlük şık ayakkabıları tercih edin.

#3: Saçlar

Saçlar da kadınların ilk baktıkları yerler arasında. Saç bakımı ve şekli gerçekten çok önemli iyi bir karizma yaratmak için. Ama bunu yapacağım derken, yarım kilo jöle sürüp evden çıkmayın. Saçınızın bir peruk gibi görünmemesi gerek, bu yolu seçerseniz dışarıdan çok fazla uğraştığınız hemen anlaşılır. Ve kadın avına çıkmışsınız gibi görünürsünüz. Kızlar bu tür erkekleri anında teşhis ederler. Saç bakımı konusunda araştırmalar yapmaya zaman ayırın. Kazanan siz olacaksınız.

#4: Gözler

Gözler ruhun aynasımıdır bilmiyorum. Ama kadınlar erkeklerin neresine bakar derseniz, gözlerden bahsetmemek olmaz. Bu konuda göz renginin güzel olması bir faktör olsa bile, kadınların asıl baktığı şey bakışlarınızdır. Konuşurken insanların gözlerine bakıyor musunuz? Yoksa sohbet ederken dahi insanların (ve kızın) gözlerine bakmaya çekiniyor musunuz? Özgüvenli bir erkek kararlı bir şekilde konuşur ve bunu gözlerle insanları etki altına alarak belli eder.

#5: Vücut Kasları

Baklava şekilli bir karın kasınız ve şişkin kollarınız varsa, bir çok kadının anında ilgisini çekebilirsiniz. Etkilemek ayrı bir konu ama.

Kadınlar kaslı bir vücuda bakarlar. Ama sizi seçmeden önce karakterinizden emin olmak isterler. Dolayısıyla sadece kaslara bel bağlamamak gerek. Karakterinizi çekici hale getirmek çok daha önemli. Kadınlar erkeklerin neresine bakar gibi bir soruya bu açıdan bakmakta çok önemli.

#6: Kalçalar

Evet kadınlar erkeklerin kalçalarına bakarlar. Biz erkekler kadar değil belki ama ufak ve sıkı bir popo kadınların içini gıcıklayan bir şey. Bu şu anlama geliyor, spor yaparken kalça bölgenize de yeterince vakit ayırmalısınız. Bu konuda kız arkadaşınızdan kesin iltifat aldığınızda, popoya gerçekten baktıklarına sizde şahit olabilirsiniz.

#7: Genital Bölge

Bunlarda İlginizi Çekebilir:

 

Öneriyorum: Kızı Aşık Etmenin 46 Yolu

Yeni Makale: Kadınları Etkileme Yolları – Kadınları Etkilemek İçin 11 Yöntem

Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin

Kadınlar Nasıl Erkeklerden HoşlanırErkeklerin bir çoğu farkında değil ama bizim genital bölgemizde baya ilgi çekiyor kadınlar açısından. Giydiklerimizin altında hafiften belli olsa bile bir gözleri kayıyor kesinlikle, buna bir çok kez şahit oldum. Bu bölgeyi daha belirgin hale getirmeye çalışmayın tabi, normalde nasıl yaşıyorsanız o şekilde devam edin. Ama şunu bilin kadınlarda biz erkekler gibi ilgi duyuyor bu bölgeye.

#8: Karakteriniz

İnternette kadınlar erkeklerin neresine bakar konusunda araştırma yapmışsanız böyle bir şeyle karşılaştığınızı hiç sanmıyorum. Ama karakterimizi çekicilik konusunda en büyük gücümüzdür. Şöyle ki;

Biz erkekler bir kadını görürüz. Güzel ya da seksi ise çekici buluruz, bu kadar.

Ama kadınlarda işler daha farklı yürüyor. Ne kadar yapılı, zengin ya da yakışıklı olursak olalım kadınlar hakkımızda son kararı vermek için bizi daha iyi tanımak ve karakterimizden emin olmak istiyorlar.

İşte bunu bir çok erkek bilmediği için güzel bir arabayla, ya da kaslı bir vücutla kadınları elde edebileceklerini düşünüyorlar. Halbuki çok güzel hatunların yanında yüz ameliyatına ihtiyacı olan erkekleri kalabalık ortamlarda her zaman görmek mümkün.