Kadınlar Erkeklerin Neresine Bakar?

Bir kadının özellikle sizin üzerinizde baktığı bazı bölgeleriniz bulunmakta.

Her kadın bu bölgelere ister istemez bir göz atacaktır. Bu yerlerin bazılarında yapısının verdiği etkiler olsa da bazılarının nedeni tam olarak bilinmemekte.


Bundan dolayı bir kadının sizin için özel olan bölgelerinizi bilmesi işinize yarayacaktır. İşte “ kadınlar erkeklerin neresine bakar ?” sorusunun objektif cevapları:

             1- Ellerinize dikkat edin !


 Bir kadın için temizlik ve bakım büyük önem taşır. Temizliğin ilk göstergesi ise ellerdir.

Bir kadın karşısındaki erkeğin ellerine ister istemez dikkat edecektir.

Hatta ellerinize baktığında kişiliğiniz hakkında kesin bir yorum daha yapabilecektir.

Bundan dolayı onunla buluşmaya giderken tırnaklarınızı özenle kesmelisiniz. Dibine kadar değil normal bir kesim yapmalı ve ellerinizi kremleyerek bakım yapmalısınız. Bu onun içini rahatlatacaktır.

             2- Ayakkabılarınıza iki kat daha fazla dikkat edin !

 Kadınlar ayağa bakar. Özellikle karşısına gelmiş kıyafetleri ile uyumsuz, abes ve kirli bir ayakkabı onların soğumasına neden olabilecektir.

Bundan dolayı bir kadınla buluşmaya giderken ayakkabılarınıza özellikle temizlik konusunda dikkat etmeniz size artı puan kazandıracaktır.

            3- Saçlarına bak ama abartma !

 Saçlar bir diğer bakılan bölge. Bir kadın saçınızı muhakkak inceleyecektir. Kepekli, yağlı ve dağınık bir saç onun soğumasına neden olabilir.

Bundan dolayı onun yanına giderken çok fazla abartmadan ufak bir bakım yapabilirsiniz. Evden joleyi saçınıza doldurup çıkmamanız da bir diğer önerimizdir.

             4- Bakışlarınızla her şeyi söyleyebilmelisiniz ! Bir kadın gözlerinizden bir şeyler öğrenmek için can atar. Ona olan bakışlarınızdaki samimiyet her zaman dikkatini çeker.

Üstüne bir de konuşmalarınızdaki özgüvenle bakışlarınızdaki o cesaret onu baştan çıkarmaya yetip de artacaktır bile. Ona bakışlarınızla bir şeyler anlatmanızın zamanını kollayın.

             5- Vücudunuzdaki kaslar onun için değerli.

 Bir erkeğin bakımlı olmasına saç, el ve ayaklardan sonra vücudunuzda önem arz eder. Bir kadın kasları olan bir erkeğe bakmaktan kendini alıkoyamaz. Yalnız bu dikkati çekmeniz onun için hoşlantı sebebi değildir. Kişiliğinizle işi örtüştürmelisiniz.

            6- Popo sadece erkekte değil kadında da hoşlantı nedeni.

 Bir kadın sizin kalçalarınıza gizliden gizliye muhakkak bakacaktır. Bunun belli bir sebebi yok yalnız küçük ve yuvarlak bir popo kadının hoşlantı duygularını tetikler. Bundan dolayı sırf kalça için sporda ayrı bir özen göstermelisiniz.

            7- Genital bölgeniz dikkatini çeker.

 Bir kadın farklı bir cinsin genital bölgesine ilgiden çok merak duyar. Bundan dolayı bir erkeğin kıyafetlerinde genital bölgesinin hafif belli olması bile gözlerinin kaymasına neden olur. Bu hoşlantı değildir yalnız. Sadece meraktır. Bundan dolayı normal giyinmeye devam edilmelidir.

             8- Karakteriniz hepsinin toplamından daha önemli.

 Bir kadın karakterinize her şeyden çok önem verir. Onun için kendine güvenen, cesaretli, dürüst davranışlar sergileyen bir erkek değerlidir. ” Kadınlar erkeklerin neresine bakar ?” sorusunun asıl cevabı da budur.