Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır – Kadınların Hoşlandığı Erkekler

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır – Kadınların Hoşlandığı Erkekler

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır ve kadınların hoşlandığı erkekler nasıl erkeklerdir bilmek mi istiyorsunuz? O halde kadınların evrensel olarak çekici bulduğu özellikleri öğrenmek ve bunları uygulamak sizin için inanılmaz faydalı olacaktır. Bunun için bu makaleyi kelime kelime okumanızı tavsiye ederim.

Bir kadına kendinizi doğru tanıtabilmek çok önemli. Bu yüzden kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır bilmemiz şart. Her kadının evrensel olarak çekici bulduğu özellikler vardır. Örneğin:

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır – Kadınların Hoşlandığı Erkekler #1: Sosyal Biri Olmak

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır konusunda, ilk başta akılda tutulması gereken şeydir bu. Arkadaşlarınız var. Yeni insanlarla tanışmayı seviyorsunuz. Diğer insanlarla kolayca bağ kurabiliyorsunuz. Eğer gelişmiş bir sosyal yetiniz varsa, kadınlar bunu başarılı biri olduğunuz ya da ileride başarılı biri olacağınız şeklinde yorumlar. Ve tabi size karşı daha rahat olur. Bir kızı kendinize aşık etmek için kesinlikle izlemeniz gereken bir yoldur bu.

Kadınların hoşlandığı erkekler arasında lider konumda olanlar en büyük ilgiyi çekenlerdir belki de. Bulunduğunuz grubun lideri konumundaysanız, o zaman işler daha da ilginç bir hal alır. Bu durum yüksek sosyal statünün bir göstergesidir çünkü. Bunu biraz irdelersek.

#2: Sosyal Statü

Sosyal statü, insanlarla kolayca anlaşmayı, popüler biri olmayı, başarılı ve lider konumda olmayı içerir. Yani sosyal statünüz yüksekse, kadınların hoşlandığı erkeklerin bir çok özelliğine de sahip olmuş olursunuz.

Bir başka açıdan, kadınlar ünlü insanları çok beğenir çünkü ünlüler yüksek sosyal statüye sahiptirler. Bu yüzden kadınlar popüler erkekleri çekici bulur.

#3: Liderlik

Kadınlar liderlik eden ve güç sahibi erkekleri çekici bulurlar. Eğer diğer erkeklerin saygı duyduğu bir erkek haline gelirseniz kadınlarda bunu takip edecektir. Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır derseniz, insanlara günlük hayatlarında insanları yönlendiren, liderlik özelliklerini öne çıkaran işlerle uğraşan erkekleri sayabiliriz. Öğretmenlik, yargıçlık, bir iş yerinin patronu olmak bunlardan bir kaçı.  

#4: Başarılı Biri Olmak

Kadınların hoşlandığı erkekler arasında, sosyal statümüzün yüksek olması gerektiğinden bahsetmiştik. Ve yüksek bir sosyal statünün en önemli elementlerinden biri ise başarılı biri olmaktır.

Eğer mali durumunuz iyi ise ya da başarılı biriyseniz bu da kesinlikle bir artıdır. Bu iyi bir hayat verebileceğinizin göstergesidir. Ama tabi bu her şey değildir. Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusuna en doğru cevabı verebilmek için başka özellikleri de aklımızda tutmamız gerek.

#5: Maceracı Erkekler

Kadınların hoşlandığı erkekler arasında maceracı erkekler de ilk sıralarda yer alır. Maceracı biri erkek hayatında riskler almaktan çekinmeyen ve hayatında devamlı yenilik arayan ve bulan insanlardır. Onlar bir televizyon gibidir. Her gün hatta her saat yeni bir şey sunarlar kadına ve diğer arkadaşlarına. Böyle birinin yanında olmayı herkes ister.

#6: Romantik Erkekler

Kadınlar romantik erkeklerden hoşlanır. Çünkü onlar her hareketleri ve söyledikleriyle duygulara hitap edebilen erkeklerdir. Şairler, ressam ve müzisyenler bu gruba giriyor. Aynı zamanda bu erkeklerin, kontrol edilemez ve sıradışı yönleri de vardır. Ve bu durum kadınların hoşlandığı erkekler arasında özel bir yere sahip olmalarını sağlar.

#7: Kontrol Edilemez Olun

Bu konuyu biraz irdelememiz gerekli çünkü gerçekten çok önemli bir konu. Kadınlar kolayca elde edemediği erkeklerden hoşlanır. Peki bunu nasıl sağlarız?

Birincisi meşgul bir hayatınız ve iyi bir sosyal çevreniz olması size büyük artılar sağlayacaktır. Ancak bütün bunların temelinde, kontrol edilemezlik vardır. Bir kadının çeşitli nazlarına, size karşı biraz soğuk davranmasına hemen tepki vermeyin. Yani kısacası hayatınızda seçenekleriniz olsun ve buna birazda umursamazlık ekleyin. Kadınlar sanıldığı kadar karmaşık değillerdir. Sadece buraya kadar anlattıklarımı uygulamanız bile, kadınların hoşlandığı bir erkek olmanızı sağlayacak nitelikte. Bunları mutlaka hayatınıza uygulayın.

#8: Bir Tutkunuz Olsun

İşte en önemli madde bu. Bir hayat amacınız, hayatınızda bir en üst amacınız olsun. Öyle ki zaman zaman sizi uyutmasın bu amaç. Kariyerinizde en yüksek noktayı hayal edin ve buna ulaşmak için tutkunuz olsun. Eğer bu tutkuyu kendinizde bulamıyorsanız şu an, belki de yanlış işte çalışıyorsunuzdur.

Bu herkes için yararlı olan bir yaklaşım ve düşünce yapısı olduğu gibi kadınlar için de son derece çekicidir. Tutkulu bir insan olmak. Çünkü tutkulu bir insanın meşgul bir hayatı vardır. Bir kızı ikide bir arayıp soramaz, nadiren sms atar. Kadınların hoşlandığı erkekler arasındaki ortak nokta budur işte.

Sadece meşgul bir hayatınızın olması bile inanılmaz çekicidir. Bu kolay elde edilemeyecek biri olduğunu gösterir. Tabi bunu da abartmamak gerekli. Örneğin bir kız size günde 3 mesaj atıyorsa siz 1 mesaj atın. Kıza aşık olmak, onu her dakika aramanız gerektiği anlamına gelmez.
Son tavsiyeler olarak, iyi bir dinleyici olun, evcil hayvanlarla aranız olun ve ekonomik açıdan özgür bir hayat kurun.

Seçenekleriniz olsun ve her zaman müsait olmayan. Her an ortamdan ayrılabileceğiniz izlenimi verin. Bu şekilde ilginizi kazanmak için çabalayacaktır.

Gördüğünüz gibi, kadınların hoşlandığı erkekler ve kadınlar nasıl erkekler hoşlanır gibi soruların bir çok cevabı var. Ama kadınlar konusunda gerçekten başarılı olmak istiyorsak, bu sorulardan önce kendimize sormamız gereken temel ve en önemli soru var: Çekicilik kadınlarda nasıl işler? Çekici olmakla, yakışıklı olmak arasında fark mıdır?

Bir çok erkek, zengin ya da yakışıklı olmadan, istediği türden kızlarla tanışamayacağı ya da harika bir ilişki yaşayamayacağı önyargısına sahiptir. Bu sadece bir önyargı, gerçek hayatsa bundan çok farklı.

Çekicilik kadınlarda biz erkeklerden çok farklı işliyor. Biz erkekler güzel bir kadını görürüz ve anında derin bir çekicilik hissederiz. Bu kadar.

Kızlarsa bir erkek ne kadar yakışıklı ya da zengin olursa olsun, son kararı vermek için erkeğin karakterini anlamaya ve erkeği tanımaya çalışır. Bizden emin olmaya çalışırlar olabildiğince. Kadınlar işte bu yüzden erkeklerin genelinden daha olgundurlar.

Bu son yazdıklarım bizim için çok güzel bir haber aslında. Çünkü, kadınlar paradan ya da yakışıklılıktan çok erkeğin karakterinden etkilendiğine göre, kadınlar konusunda elimizden gelebilecek bir çok şey var demektir. Kısacası önemli olan nasıl hayatımızı ve karakterimizi çekici kılabiliriz. İşte bunun bütün sırlarını öğrenebileceğiniz harika bir kaynak biliyorum.

Eğer nasıl kendi en çekici haliniz olabileceğiniz konusunda bir uzmandan eğitim almak isterseniz size benim de hocam olan bu konuya son 18 senesini vermiş Ricci’ yi öneririm.