Kızı Kendine Aşık Etme Yolları – Mükemmel Bir Kaynak

kızı kendine aşık etmeSiz okurlarım için bir kızı kendine aşık etme üzerine internette bulabileceğiniz en detaylı makaleyi hazırladım. 1 haftadır yazıyorum, bir facebook beğenisini çok görmezsiniz umarım. Başlayalım…

İster daha önce tanıştığımız ya da hiç tanımadığımız bir kadın olması önemli değil. Bir kızı kendine aşık etme ve etkileme yollarını öğrenmeyi her erkek ister. Ancak internette kim olduğu belirsiz insanlardan basit forum yazılarıyla bu konunun üstesinden gelemeyeceğimiz aşikar. Eğer bir kızı kendine aşık etme ve etkileme hakkında bir çok erkeğin asla bilemeyeceği sırları öğrenmek istiyorsanız, bu makalemi sonuna kadar okumanızı öneririm.

Bir kızı kendine aşık etmek istiyorsanız çekiciliğin kadınlarda nasıl işlediğini ve kendi en çekici halimiz olabilmek için neler yapabileceğimizi görmeliyiz önce. Çünkü bir kadını kolayca etkileyebilen bir erkek değilseniz, bir kızın dikkatini çekebilirsiniz belki ama onun sizinle flört etmesini sağlayamazsınız.

Her kadının kendine özgü tercihleri vardır illaki. Ama gizeminizi korur ve kartlarınızı doğru oynarsanız ve kadınların evrensel diline hitap etmeyi öğrenirseniz bir kadını baştan çıkarma sizin için parkta yürümek kadar basit hale gelir.

Bir kadını daha o fark etmeden nasıl kendinize aşık edersiniz!

Kadınların dilinden anlamak o kadar da zor değil aslında. Ama bir çok erkek kadınları etkilemeye çalışırken çok zorlama ve aşırı hevesli davranmaları yüzünden kaybediyorlar. Yanlış zamanda yanlış şeyleri söyleyip, niyetlerini çok erken belli ettikleri için “kolay elde edilebilir” hale geliyor ve bu da kadınların onlara olan saygısını yitirmelerine neden oluyor sadece.

Kızı kendine aşık etme yollarını öğrenmek istiyorsanız, onların içgüdülerine hitap etmesini bilmelisiniz. İşte bunu nasıl yapabileceğinizi anlatmaya başlıyorum.

Kızı Kendine Aşık Etme Ve Etkileme Yolları #1: Ona Yakınlaşın

Bir kızı baştan çıkarmak istiyorsanız, onu daha iyi tanımanız gerek öncelikle. Bunu yaparken de fazla abartılmamalı yoksa kız kendini köşeye sıkışmış hissedebilir, daha da kötüsü size olan ilgisini kaybeder.

Arada bir mesajlaşın, ya da arayın birbirinizi. Ancak duygularınızı açmak için daha erken. Şimdilik sadece onu tanımaya ve çekicilik oluşturmaya odaklanın. Gerisi çok daha kolay olacak bu yolu izlerseniz.

Kızı Kendine Aşık Etme #2: Sevimli Olun

Bu önemli bir konu. Bu bölüm aynı zamanda onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını çözebileceğiniz bölüm. Onunla ara sıra konuştuğunuz zamanlarda onu daha iyi tanımaya ve nelerden hoşlandığını öğrenmeye bakın. Onunla ortak noktalarınızı bularak bir bağ kurmaya çalışın, eğer sizden hoşlanmışsa sizinle daha sık ve fazla konuşmak isteyecektir.

Ancak canı sıkkın davranıyor ve size cevap yazması için saatler geçmesi gerekiyorsa, o zaman başka yollar düşünmenin zamanı geldi demektir. Kızlarla konuşulacak konular üzerine yazdığım bu makaleyi okumanızı kesinlikle öneririm. Bir kızı kendine aşık etme konusunda size çok yardımı olacak.

Kızı Kendine Aşık Etme #3: Akşamları İyi Çalışın

Bir kadına daha da yakınlaşmanın ve biraz daha yaramaz şeyler yapmanın yolu, onunla geceleyin mesajlaşmaktır. Yatağında sakince uzanmış sizinle mesajlaşırken, çok daha açık bir ruh hali olacaktır. Öncelikle akşamın erken saatlerinde mesajlaşmaya başlayın sonra bu mesajlaşmaların saatini, gece geç saatlere kadar kaydırın.

İlk bir kaç mesajlaşmanız da eğlenceli, ilginç konulara odaklanın ve artık hafiften flörtleşmeye de başlayın. Şu an tek yapmanız gereken, onun sizin flörtleşmenize karşılık vermesini sağlamak. Fazla cinsel konulara girmeyin yoksa her şey berbat olabilir.

Kızı Kendine Aşık Etme #4: İki Taraflı Bir Hayatın Olsun

Bu adım, onun kafasını karıştırmanız gereken adım. Gece onunla her mesajlaşmanız ya da konuşmanızda onunla flört edin ve hafif cinsel içerikli konulardan da konuşun. Ama gündüz karşılaştığınızda hiç bu tür konular konuşulmamış gibi, gayet doğal ve sakin davranın ve normal konulardan konuşun. Tabi o, bu seksi konulardan söz açarsa ona katılabilirsiniz.

Ancak o bu konuları açmadıkça siz normal bir şekilde konuşmaya devam edin. Arkadaş grubunuzun içindeyken, gayet normal ve eğlenceli konulardan konuşmaya devam edin. Başbaşa kaldığınız zamanlarda özel konuları konuşmayı tercih edin.

Kızı Kendine Aşık Etme #5: Ondan Hoşlandığınızı Belli Etmeyin

Bir çok erkek bu adıma gelene kadar ya da en geç bu adımda duygularını açma hatasına düşüyor. Elbette ondan hoşlanıyorsunuz. Bunu ona söylememiş olmanıza rağmen, o zaten biliyor. Onunla devamlı mesajlaşıyor ve flört ediyorsunuz ve aranızdaki kimyayı da hissediyor. Ama aranızda olan biten hakkında bu ipucuna sahip olmasına rağmen, bu şüphesinden emin olmak için ondan hoşlandığınızı duymaya ihtiyacı var.

Şimdi sakin olun ve ona duygularınızı itiraz etmeyin henüz. Onun heyecan ve merakı, onu size bağımlı kılacak. Ona itiraf etmenizse sadece gizeminizi kaybetmenize neden olur ve bu durum hiç bir şekilde size yardımcı olmayacaktır.

Kızı Kendine Aşık Etme #6: Onun Kendini Rahat Hissettiği Ruh Haline Odaklanın

Onunla başbaşa kaldığınızda, ona daha yakın oturun ve bu durumun farkında değilmişsiniz gibi davranın. Onunla bir süredir flörtleşiyorsunuz, şimdi seksüel bir tansiyon hissetmesi için onun kişisel alanına yakınlaşmalısınız. Bir şey anlatırken onun kollarına veya parmaklarına dokunun ya da yolda yürürken yer değiştirmek için onu yönlendirdiğinizde bunu belinden hafifçe kavrayarak yapın. Ona iltifat ederken dokunun. Vedalaşırken bir kaç saniye daha uzun sarılın. Bir kızı kendine aşık etme konusunda bu tür ayrıntılar önemlidir her zaman.

Kızı Kendine Aşık Etme #7: Seksüel Tansiyonu Oluşturun

Şimdiye kadar, seksüel açıdan aranızda bir kıvılcım olduğunu hissediyor olmalı. Özellikle ona her “kazara” dokunuşlarınızda. İşte bu adımda bu dokunuşlarınızı çok daha fazla istemesini sağlayın. Elinizin onun sırtında ya da kolunda gezinmesini izin verin. Ona yaklaşarak, kulağına bir şeyler fısıldayın. Yumuşak bir ses tonuyla konuşun ve etrafta kimseler yokken onun parmaklarıyla oynayın. Cinsel çekiciliği doğru bir şekilde oluşturursanız, onu avucunuzun içine almış olursunuz.

Kızı Kendine Aşık Etme #8: Çıkma Teklifi Etme Zamanı

Aslında çıkma teklifi etmek diye bir şeyi tamamen aklımızdan çıkarmalıyız. Ona çıkma teklifi etmeyin, onu bir yere davet edin. Peki neden? Çıkma teklifi etmek, kadından bir karşılık beklememiz anlamına gelir. Ve bu tür teklifleri her kadın onlarca kez ya arkadaşlarından ya da kendi yaşadıklarından duymuştur. Ancak zaten yapacak olduğunuz ilginç bir aktiviteye onu davet ederseniz, zaten sizin yanınızda olmak istediği için hemen olumlu cevap alırsınız.

Onunla daha fazla yakınlaşmak için en az 3 kez buluşmanız gerektiğini unutmayın. Her şeyin bir zamanı var. Ve siz sabrettikçe o daha fazla isteyecektir.

Kızı Kendine Aşık Etme Ve Etkileme Yolları #9: Zamanlamanın Önemi

Ne yaparsanız yapın ama çekiciliğiniz zirvedeyken yapın. Mesela telefonunu isterken, çıkma teklifi etmeden ya da el ele tutuşmadan önce aranızda yeterince çekilik oluşmuş olduğuna emin olun. Yoksa en etkileyici cümle bir işe yaramayacaktır. Şu da çok önemli, sabırlı davranacağım derken çok da beklememek gerekir. İşte bu zamanlamayı ayarlamak biraz da tecrübe gerektiriyor ancak bir kaç tecrübeden sonra kolayca öğrenilebilecek bir şey.

İşte şimdide ilişkiler de seçen taraf olmanın sırları.

Bu yazacaklarım bir erkeğin hayat felsefesi olmalı ve daha ilişkinin ilk saniyelerinden itibaren uygulamaya konulması en güzeli.Özellikle bir ilişki de kontrolü ve ipleri kendi elinize almak istiyorsanız bu yazacaklarım gerçekten önemli olacak.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme #10: İlişkinin Kontrolünün Onda Olmadığını Hissettirin

İşte bir ilişki de seçen olmanın kısa bir özeti.

İlişki de pasif konumda olmak, kararları karşınızdaki kızın almasına izin vermek, kontrolün karşı tarafa geçmesini ve bir kızı kendine aşık etme yolunda çatlaklar oluşmasına neden olur sadece.

Eğer bir ilişkinin flört döneminde onunla saatlerce konuşup, her fırsatta onu arayıp gereğinden fazla ilgi gösterirseniz bu sizi kolay elde edilebilir kılacağı için, çekiciliğinizi neredeyse tamamen yok edecektir.

Öte yandan onun sizi takip etmesini ve sizi el üstünde tutmasını sağlayabilirseniz duyguları daha da kabaracaktır. Bunun yolu da hayatınızı çekici hale getirmekten geçiyor.

Kısacası ilişkilerde her şey çekicilik ile başlıyor ve bu çekicilik ilişkinin ömrü boyunca önemini korumaya devam ediyor. 

Biraz daha ayrıntıya girelim.

Bir Kızı Kendine Aşık Etme #11: Kararlı Olun

Bir kızı kendinize aşık etmek istiyorsanız, her zaman müsait olmamalı ve kararlı biri olmalısınız. Telefon konuşmalarını ve buluşmaları bitiren siz olun.

Onun sizi aradığından daha az arayın, mesela o size 3 mesaj atıyorsa siz ona 1 mesaj atın gün içinde.

Ancak ilginizi göstermeyi de ihmal etmeyin bu arada… Onun sizi takip etmesini sürdürmesi için ona kararında ilgi göstererek onu cesaretlendirmeye devam edin.

Eğer kolay elde edilebilir olursanız, tıpkı bir kedinin bir yün yumağından artık kımıldamadığı, tepki vermediği için sıkılması gibi kız arkadaşınız da ilgisini yitirecektir. Ve bu durum kızı kendinize aşık etmenizi imkansız kılacaktır.

Ve eğer çok fazla zoru oynarsanız da bu sefer de kendini sizden aşağıda görüp, gereksiz yere çabaladığını hissedip yoluna siz olmadan devam edecektir.

Bu ikisinin denge de olduğu yerse, onu sizi takip etmeye mecbur bırakmaktır.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme #12: Gizemli Olun

Eğer cevap vermek istemediğiniz bir soru sorarsa ona cevap vermek zorunda değilsiniz. 

Bu kural ilk çıkmaya başladığınız sıralarda HER ZAMAN genel geçer bir kuraldır.

Hatta bunu biraz daha ileri götürebilirsiniz.

Espiritüel Özgüven Tekniği bu tür durumlar için çok uygundur. Eğer nereye gittiğinizi sorarsa “Gönlümün götürdüğü yere” deyin mesela.

Ya da “Kaç yaşındasın” diye sorarsa, diğer insanlardan farklı bir cevap verin. Mesela çok ciddi bir yüz ifadesiyle “Doksan sekiz” demeniz bile gülmesine ve sizin gerçek yaşınızı daha da merak etmesine yetecektir.  KarizmaSırları.com adresinde Espiritüel Özgüven konusunda çok daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Hayatı ve ilişkileri gereğinden fazla ciddiye almamak ve rahat olmak kesinlikle çok önemli. Siz rahat olursanız etrafınızdaki insanlar da rahat olur çünkü.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme #13: Tahmin Edilemez Olun

Sizin üzerinizde kontrolü olmadığını hissettirmenin bir başka yolu.

Unutmayın, bir insanı çekici bulmak biyokimyasal açıdan bakarsak, kontrolsüz olduğunu hissetmekle doğrudan bağlantılıdır.

Çünkü çekicilik dürtüsü ile kontrolünü kaybetme duygusu beynimizin aynı bölgesini uyarırlar.

Onun sizi avucunun içinde hissetmesini ya da sizi kontrol altına almasını istemediğinizi düşünüyorum.

Bu yüzden alışılmışın dışında tepkiler verin.

Hayatınızda olağan dışı aktivitelere katılın. En basitinden bir gün ona 3-4 sms birden yollayın, kimi zamansa ona cevap yazmanız için saatler geçsin. Ya da cevap yazmayın bile. Bir kızı aşık etmek için bu tür detaylar çok önemlidir.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme #14: Bağımlılık Yaratın

Bir kızın size bağımlı olmasını ne sağlar, hatta saplantı derecesinde? Karmaşık işaretler!

Kadınlar bunu içgüdüsel olarak bilir ve bu oyunu oynamada biz erkeklerden çok çok iyilerdir. Kadınlar “buraya gel… hayır, git lütfen” oyununu oynamadan gerçek bir uzmandır. Bunu biraz da kendiniz kullanın.

Bir gün ona oldukça ilgi gösterin ama sonra birkaç gün ortalarda görünmeyin, sonra görüştüğünüzde ona aynı ilgiyi tekrar gösterin, hatta daha da fazla eğlenin ama bu sefer bir hafta görünmeyin ona. Bunun dozunu kendinize ve hoşlandığınız kızın karakterine göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. İki adım ileri bir adım geri.

Bu yolu izlerseniz bir kızı kendine aşık etme için çok daha az çabalarsınız.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme #15: Ona Biraz Zorluk Çıkarın

Biz insanlar elde edemediğimiz şeyi isteriz. Bir çocuğa aynı oyuncağın sarı, mavi ve yeşil renkli olanlarını verirseniz, üçünü de isterler.

Ama mavi olanı alamazsın derseniz, sarı ve yeşil oyuncaklar anında unutulup mavi oyuncak için aşırı istekli hale gelirler.

Ve siz de bu mavi oyuncak olabilirsiniz. Onun kontrol edemediği erkek olun… bu mıknatıs gibi bir çekim yaratır.

Çünkü elde edemediğimiz şeyi daha çok istediğimiz gibi, elde ettiğimiz şeyden de bıkmaya meyilliyiz. Bunu bir düşünün…

Tabi burada şunu da belirtmem de yarar var. Asla kaba olmayın, mesela bir buluşmanızı iptal edeceksiniz bunu bir centilmen gibi halletmelisiniz, tabi eğer ilişkilerinizin sağlığına önem veriyor ve karşınızdaki insana ve en önemlisi kendinize saygı duyuyorsanız.

Her oyunda olduğu gibi aşk oyununda da teknikler, taktikler vardır. Ve aslında ilişkileri bu tür şeyler eğlenceli ve ilginç hale getirir.

Ancak şu var, bu tür teknik ve taktiklerin olabildiğince doğal seyrinde gelişmesi gerektiğini söylemem gerek.

Kadınların ilişkiler konusunda erkeklerden daha olgun olmasının nedeni biz erkekler dışarıda top oynarken onların kendi aralarında toplanarak ileri makyaj teknikleri ve dergilerden öğrendikleri flört taktiklerini aralarında tartışarak daha ergenlik çağlarında bu konuda uzmanlaşmasıdır.

Dolayısıyla, bu tür taktiklerin kasten yapıldığını hemen anlayabilirler de ve bu olursa da her hangi bir güven ya da saygıları kalmayacaktır size karşı.

Bir Kızı Kendine Aşık Etme – Benim Hikayem

Çünkü birazdan hoşlandığım kızlarla artık nasıl istediğim zaman tanışabildiğimi anlatacağım. Neleri denedim, neler işe yaradı neler işe yaramadı ve bu konuda bana en çok yardımcı olan şey neydi, hepsini bulacaksınız.

Kızlar Konusunda Ben Tam Bir Eziktim

Utangaçlığımı yenmek, istediğim insanla rahat bir şekilde konuşabilmek ve en önemlisi de hoşlandığım kızlarla tanışabilmek istiyordum. Bütün günümü xbox oynayarak ya da bilgisayar başında geçiren biri olarak, bu bana uçuk bir şey gibi görünüyordu. İnsanlarla kaliteli iletişim kurmak bir yana dursun, bir kızla tanışmak öyle mi? Hem de ne zaman istersem? Bu kesinlikle imkansız görünüyordu bana.

Köşe de oturup insanları seyreden biri olmaktansa onların arasına karışıp sosyal olmayı ben de istiyordum. İnsanları gözlemlemekte hoşuma gidiyordu ama sosyal biri olmak istiyordum ben de herkes gibi ve bunu nasıl yapacağım konusunda en ufak bir fikrim yoktu.

Ne ailem, ne öğretmenlerim ne de arkadaşlarımın bu konuda fikri vardı. Yani bu konuda fikrine güvenebilecek, beni yönlendirecek kimse yoktu etrafımda. Ve de her yerde kendin ol lafını duymaktan da sıkılmıştım. Ben zaten kendimdim, ama aradan yıllar geçmesine rağmen hala olduğum yer de sayıyordum.

Aslında şu anda da kendimim zaten, kendi en iyi halim. Ya da en azından elimden geldiğince öyle olmaya çalışıyorum ve bu da artık fazlasıyla yetiyor zaten.

Yalnızlıktan ve ne yapacağını bilmemekten artık bunalmıştım. Bu konuda belki de farklı bir yaklaşım denemeliyim dedim kendime. Ne olursa olsun bunun bir yolu olmalıydı. Bu konuda kendimi geliştirmek için elimden geleni yapacaktım.

İnternette araştırmaya başladım böylece. NLP diye bir bilim dalı var. Bu konuda günlerce araştırma yaptım ve makaleler okudum. Hatta üniversite de 6 saatlik bir seminer verilmişti, ondan sertifikam bile var. Ve.. evet kendimi çok daha iyi hissediyordum ama aşk hayatım da her hangi bir gelişme görmemiştim, zaten nlp de nasıl daha başarılı olunur üzerine genel bir bilim dalı. Yani özel olarak bu konuyla ilgili değil.

Sonra hipnoz ve telkin mp3lerini denedim. NLP ile ilgilenen herkes illaki bunları da denemiştir sanırım. İlk bir kaç gün güzeldi beğendim. Ama daha sonra sıkmaya başladı hep aynı şeyleri tekrarla dur. Her hangi bir mantıkta göremiyordum açıkçası.

Sonra iki arkadaşım (zaten toplasan 6-7 arkadaşım vardı) kendi aralarında konuşurlarken kulak misafiri oldum, bir websitesinden bahsediyorlardı. Adam çok güzel yazıyormuş ve websitesi tamamen flört ve kadınlar üzerineymiş. Tam da bunu istiyordum.

Sitenin adı KarizmaSırları.com du. Eve dönünce ilk işim bilgisayarımı açıp hemen bir bakmak oldu. Site gayet temiz, profesyonel bir şekilde hazırlanmıştı ve tamamen flört ve ilişkiler üzerineydi. İlk izlenimlerim tam 18 yılını bu konuda araştırma ve tecrübelerde bulunmuş bu konuda insanlara birebir eğitimler veren birinin sitesiydi. Olur olmaz heyecanlandım.

Aradığım kaynak buydu. Hem de ne kaynak. Eposta abonesi oldum önce. Neredeyse her gün beni ekrana yapıştıran inanılmaz yararlı makaleler gelmeye başladı epostama. Hem de tamamen ücretsiz. (Sadece bu websitesi için yazdığım 2-3 makale için 2 günümü harcadığımı düşünürsek kim bilir Ricci ne kadar zaman harcadı)

Ama tabi konu internet olunca ister istemez ön yargılıydım. Yazılar, makaleler süperdi ama ücretli yayınları da vardı. Kendi kendime ya bu ücretsizler bu kadar sağlamsa kitaplarında ne yazdıki bu adam diyordum. Çekici İletişim Setine bir kaç dakika göz atıp kapatmıştım.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme Göründüğünden Zormuş… Baya Zormuş

Aradan belki 1 hafta geçti. Hoşlandığım bir kızla tanışmak istemiştim. Daha önce de bakışmıştım bu kızla. Şimdi de kampüsteki kafeterya da masalarımız yan yana denk gelmişti ve bana baktığını gördüm. Sevinçle heyecanın karışımı bir hisle ben de ona bakmıştım ama nutkum tutulmuştu!

Aklım durmuştu, ne yapacağımı ne söyleyeceğimi bilmiyordum. Kız neredeyse ağzımın içine bakıyordu. İki çift laf etsem belki bir şeyler olacaktı ama o laflar ağzımdan çıkmıyordu. Yerimden bile kalkmak 200 kilo ağırlık kaldırmaktan daha zordu. Kalbim deli gibi atıyor engel olamıyordum bu duruma.

Konuşamadım. Hiç bir şey yapamadım, ve kız kalkıp gitti arkadaşlarıyla.

Kendime ne kadar sövmüştüm. Ulan bu kadar nlp okudun yuh şunu bile yapamadın mı diye diye kendimi paralıyordum. Bir daha ki sefere kesin konuşcam diye kendime söz verdim… Tabi bir daha ki sefer hiç olmadı bu kızla. 1 hafta sonra tekrar gördüğümde başkasıyla çıkmaya başlamıştı bile… Belki de bir adım atsam yanında ki adam ben olabilirdim.

Yaşadım ve gördüm ki bu gerçekten de göründüğünden zor bir durum. Bir uzmanından yardım almak şart. Ve adam akıllı Ricci’ nin çekici iletişim setini gözlem altına aldım. İnternette de araştırma yaptım her hangi bir olumsuz bir şey görmedim, hatta nereye baksam başka sitelerle yaptığı röportajlar, makaleleri ve güzel yorumları gördüm. Halbuki bizim milletimiz insanları karalamayı baya sever.

Sonrasında bir baktım ki adam zaten yasal olarak çalışıyormuş, devlete vergisini ödeyen gerçek biriymiş. Öyle kafasına göre bir site açıp vergi kaçırarak bütün parayı cebe indirmeye çalışan parazitlerden değilmiş. Öncelikle bu gerçekten önemliydi benim için.

Size bir tavsiye, paypal ya da havale bilgileri var diye para isteyen sitelere kanmayın. Devlete vergisini ödeyen, mümkünse bir şirket olarak çalışan siteleri tercih edin internette alışveriş yaparken. Buna dikkat ettiğiniz sürece internetten alışveriş son derece güvenli, ben yıllardır yapmaktayım. Bir marketten alışveriş yapmaktan hiç bir farkı yok internetten alışverişin.

İşte budur dedim, düşünsenize 19 senelik bir tecrübeyi bir kaç saatte kendinize katacaksınız. Bu kadar emek harcamış, profesyonel çalışan gerçek bir uzmandan. Bu gerçekten paha biçilemez bir şey.

Ne kaybederim ki dedim ve ertesi gün Ricci’ nin bu Çekici İletişim Setini satın aldım. Bu set tamamı bilgisayarda veya cep telefonunuzda okunabilen dijital yayınlardan oluşuyor. Ve Ricci nin şu ana kadar çıkarmış olduğu tüm yayınları kapsıyor.

Satın alma işlemim tamamlanır tamamlanmaz set giriş bilgilerim bana 2 dakika sonra gönderildi. İnternetin bir başka güzel tarafıda bu, kargo beklemek ya da kargoyla ilgili her hangi bir aksaklık yaşamıyorsunuz. 

Ve iki dakika sonra okumaya başladım tüm seti.

Bu tüm set toplam 700+ sayfa ve artı olarak 3,5 saat ses kaydından oluşuyor ve Ricci aynı zamanda 15 gün eposta danışmanlığını, ve bir seans skype görüşmesini de ücretsiz veriyor seti alanlara. Yani sette bulamadığım bir konu, ya da günlük hayatımda karşılaştığım aşk hayatımla ilgili sorunlar olsa dahi Ricci ye bu tür özel durumlar için danışabilecektim. İşte bu kesinlikle altın değerinde ve beni en çok cezbeden şeydi.

 

Çekici İletişim Setinin Artı Ve Eksi Yönleri

Bu set toplam 20 parçadan oluşuyor. En önemlileri hakkında fikirlerim şunlar oldu:

Sosyal İletişim ekitabı nasıl anında çekicilik oluşturabiliriz bunun üzerine muazzam değerli bir kitap. Ama kitabın ilk başları biraz yavaş başlıyor, daha sonra ardı ardına bombayı patlatıyor. Not alacak düzinelerce konu var. Ve bilmiyorum sayısını, onlarca cümle örneği ve teknik var.

Tanışma Anları Seti benim en çok ilgimi çeken yayındı. Bu yayın tanışma korkusunu nasıl yenebileceğimizden başlayıp birebir örnekler ve 21 günlük Tanışma Anları Egzersizine kadar her şeyi sunuyor. Olumsuz bir yan bulmam gerekirse, bu yayında sadece doğal tanışma cümleleri var. Doğal değilde ezbere tanışma cümleleri isteyenler için.. bilmiyorum bu kötü bir şey mi onu da bilmiyorum. Çünkü sonuç itibariyle anlattıkları son derece mantıklı ve KESİNLİKLE işe yarıyor. Benim gibi tipte işe yarıyorsa herkeste yarar.

Son olarak Online Flört seti de adı üstünde internette arkadaşlık sitelerinde nasıl profil oluşturmam gerektiğinden başlayarak ta ilk buluşmaya kadar adım adım konu konu her şeyi yazmış Ricci hocam.

Özellikle Espiritüel Özgüven tekniği benim aşk hayatımı baştan sona değiştiren şey oldu ama asla Tanışma Anları ve Online Flört setinde anlattıklarını da başka bir şeye değişmem.