Kızı Kendine Aşık Etme Ve Etkileme Yolları

İster daha önce tanıştığımız ya da hiç tanımadığımız bir kadın olması önemli değil. Bir kızı kendine aşık etme ve etkileme yollarını öğrenmeyi her erkek ister. Ancak internette kim olduğu belirsiz insanlardan basit forum yazılarıyla bu konunun üstesinden gelemeyeceğimiz aşikar. Eğer bir kızı aşık etmek ve etkilemek hakkında bir çok erkeğin asla bilemeyeceği sırları öğrenmek istiyorsanız, bu makalemi sonuna kadar okumanızı öneririm.

Bir kadını etkilemek istiyorsanız çekiciliğin kadınlarda nasıl işlediğini ve kendi en çekici halimiz olabilmek için neler yapabileceğimizi görmeliyiz önce. Çünkü bir kadını kolayca etkileyebilen bir erkek değilseniz, bir kızın dikkatini çekebilirsiniz belki ama onun sizinle flört etmesini sağlayamazsınız.

Her kadının kendine özgü tercihleri vardır illaki. Ama gizeminizi korur ve kartlarınızı doğru oynarsanız ve kadınların evrensel diline hitap etmeyi öğrenirseniz bir kadını baştan çıkarma sizin için parkta yürümek kadar basit hale gelir.

Bir kadını daha o fark etmeden nasıl kendinize aşık edersiniz!

Kadınların dilinden anlamak o kadar da zor değil aslında. Ama bir çok erkek kadınları etkilemeye çalışırken çok zorlama ve aşırı hevesli davranmaları yüzünden kaybediyorlar. Yanlış zamanda yanlış şeyleri söyleyip, niyetlerini çok erken belli ettikleri için “kolay elde edilebilir” hale geliyor ve bu da kadınların onlara olan saygısını yitirmelerine neden oluyor sadece.

Kadınları etkileme yollarını öğrenmek istiyorsanız, onların içgüdülerine hitap etmesini bilmelisiniz. İşte bunu nasıl yapabileceğinizi 9 madde de anlatmaya başlıyorum.

Kızı Kendine Aşık Etme Ve Etkileme Yolları #1: Ona Yakınlaşın

Bir kızı baştan çıkarmak istiyorsanız, onu daha iyi tanımanız gerek öncelikle. Bunu yaparken de fazla abartılmamalı yoksa kız kendini köşeye sıkışmış hissedebilir, daha da kötüsü size olan ilgisini kaybeder.

Arada bir mesajlaşın, ya da arayın birbirinizi. Ancak duygularınızı açmak için daha erken. Şimdilik sadece onu tanımaya ve çekicilik oluşturmaya odaklanın. Gerisi çok daha kolay olacak bu yolu izlerseniz.

#2: Sevimli Olun

Bu önemli bir konu. Bu bölüm aynı zamanda onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını çözebileceğiniz bölüm. Onunla ara sıra konuştuğunuz zamanlarda onu daha iyi tanımaya ve nelerden hoşlandığını öğrenmeye bakın. Onunla ortak noktalarınızı bularak bir bağ kurmaya çalışın, eğer sizden hoşlanmışsa sizinle daha sık ve fazla konuşmak isteyecektir.

Ancak canı sıkkın davranıyor ve size cevap yazması için saatler geçmesi gerekiyorsa, o zaman başka yollar düşünmenin zamanı geldi demektir. Kızlarla konuşulacak konular üzerine yazdığım bu makalemi okumanızı kesinlikle öneririm.

#3: Akşamları İyi Çalışın

Bir kadına daha da yakınlaşmanın ve biraz daha yaramaz şeyler yapmanın yolu, onunla geceleyin mesajlaşmaktır. Yatağında sakince uzanmış sizinle mesajlaşırken, çok daha açık bir ruh hali olacaktır. Öncelikle akşamın erken saatlerinde mesajlaşmaya başlayın sonra bu mesajlaşmaların saatini, gece geç saatlere kadar kaydırın.

İlk bir kaç mesajlaşmanız da eğlenceli, ilginç konulara odaklanın ve artık hafiften flörtleşmeye de başlayın. Şu an tek yapmanız gereken, onun sizin flörtleşmenize karşılık vermesini sağlamak. Fazla cinsel konulara girmeyin yoksa her şey berbat olabilir.

#4: İki Taraflı Bir Hayatın Olsun

Bu adım, onun kafasını karıştırmanız gereken adım. Gece onunla her mesajlaşmanız ya da konuşmanızda onunla flört edin ve hafif cinsel içerikli konulardan da konuşun. Ama gündüz karşılaştığınızda hiç bu tür konular konuşulmamış gibi, gayet doğal ve sakin davranın ve normal konulardan konuşun. Tabi o, bu seksi konulardan söz açarsa ona katılabilirsiniz.

Ancak o bu konuları açmadıkça siz normal bir şekilde konuşmaya devam edin. Arkadaş grubunuzun içindeyken, gayet normal ve eğlenceli konulardan konuşmaya devam edin. Başbaşa kaldığınız zamanlarda özel konuları konuşmayı tercih edin.

#5: Ondan Hoşlandığınızı Belli Etmeyin

Bir çok erkek bu adıma gelene kadar ya da en geç bu adımda duygularını açma hatasına düşüyor. Elbette ondan hoşlanıyorsunuz. Bunu ona söylememiş olmanıza rağmen, o zaten biliyor. Onunla devamlı mesajlaşıyor ve flört ediyorsunuz ve aranızdaki kimyayı da hissediyor. Ama aranızda olan biten hakkında bu ipucuna sahip olmasına rağmen, bu şüphesinden emin olmak için ondan hoşlandığınızı duymaya ihtiyacı var.

Şimdi sakin olun ve ona duygularınızı itiraz etmeyin henüz. Onun heyecan ve merakı, onu size bağımlı kılacak. Ona itiraf etmenizse sadece gizeminizi kaybetmenize neden olur ve bu durum hiç bir şekilde size yardımcı olmayacaktır.

#6: Onun Kendini Rahat Hissettiği Ruh Haline Odaklanın

Onunla başbaşa kaldığınızda, ona daha yakın oturun ve bu durumun farkında değilmişsiniz gibi davranın. Onunla bir süredir flörtleşiyorsunuz, şimdi seksüel bir tansiyon hissetmesi için onun kişisel alanına yakınlaşmalısınız. Bir şey anlatırken onun kollarına veya parmaklarına dokunun ya da yolda yürürken yer değiştirmek için onu yönlendirdiğinizde bunu belinden hafifçe kavrayarak yapın. Ona iltifat ederken dokunun. Vedalaşırken bir kaç saniye daha uzun sarılın.

#7: Seksüel Tansiyonu Oluşturun

Şimdiye kadar, seksüel açıdan aranızda bir kıvılcım olduğunu hissediyor olmalı. Özellikle ona her “kazara” dokunuşlarınızda. İşte bu adımda bu dokunuşlarınızı çok daha fazla istemesini sağlayın. Elinizin onun sırtında ya da kolunda gezinmesini izin verin. Ona yaklaşarak, kulağına bir şeyler fısıldayın. Yumuşak bir ses tonuyla konuşun ve etrafta kimseler yokken onun parmaklarıyla oynayın. Cinsel çekiciliği doğru bir şekilde oluşturursanız, onu avucunuzun içine almış olursunuz.

#8: Çıkma Teklifi Etme Zamanı

Aslında çıkma teklifi etmek diye bir şeyi tamamen aklımızdan çıkarmalıyız. Ona çıkma teklifi etmeyin, onu bir yere davet edin. Peki neden? Çıkma teklifi etmek, kadından bir karşılık beklememiz anlamına gelir. Ve bu tür teklifleri her kadın onlarca kez ya arkadaşlarından ya da kendi yaşadıklarından duymuştur. Ancak zaten yapacak olduğunuz ilginç bir aktiviteye onu davet ederseniz, zaten sizin yanınızda olmak istediği için hemen olumlu cevap alırsınız.

Onunla daha fazla yakınlaşmak için en az 3 kez buluşmanız gerektiğini unutmayın. Her şeyin bir zamanı var. Ve siz sabrettikçe o daha fazla isteyecektir.

Kızı Kendine Aşık Etme Ve Etkileme Yolları #9: Zamanlamanın Önemi

Ne yaparsanız yapın ama çekiciliğiniz zirvedeyken yapın. Mesela telefonunu isterken, çıkma teklifi etmeden ya da el ele tutuşmadan önce aranızda yeterince çekilik oluşmuş olduğuna emin olun. Yoksa en etkileyici cümle bir işe yaramayacaktır. Şu da çok önemli, sabırlı davranacağım derken çok da beklememek gerekir. İşte bu zamanlamayı ayarlamak biraz da tecrübe gerektiriyor ancak bir kaç tecrübeden sonra kolayca öğrenilebilecek bir şey.