Kızı Nasıl Etkilersin?

Bir kızı etkilemek için bir çok şey deneriz. Kimi işe yarar kimisi tutar ya tutmaz. Sorun şu ki, bir çok erkeğin kadınları nasıl etkilersin ve kadınların neleri çekici bulduğu konusunda en ufak bir fikirleri yok. Karanlıkta avlanmaya çalışmalarına rağmen en iyi sonucu beklemelerine neden olan şey bu.

Çekicilik yüzdenizi en tepeye çıkarabilmek için kadınların erkeklerde HER ZAMAN neyi çekici bulduğunu bilmeniz gerekli. Böylece tahmin yürütmekten kurtularak tam bir özgüvenle hareket edebilir ve tam anlamıyla çekici bir erkek olabilirsiniz.

Kızı Nasıl Etkilersin #1: Dominant Olun

Bir kızı nasıl etkilersin diye merak ediyorsanız, kadınlar konusunda başarılı olan erkeklerin bunu nasıl yaptıklarına bakın. Çekici erkekler kadınları nasıl yönlendirmeleri gerektiğini iyi bilirler. Kadınlar erkeklerin dominant olmasına bayılır. Tabi bu mağara adamı olmak anlamına gelmiyor. Bu kontrolün sizin elinizde olması gerektiği anlamına geliyor. Kontrolü elinize alın, onu siz yönlendirin. Bu durum kadınlara inanılmaz çekici gelir.

#2: Özgüven

Bir kızı nasıl etkilersin üzerine konuşupta özgüvenden bahsetmemek olmaz. Dominant olmak gibi özgüven de kadınların büyük ilgisini çeker. Diğer erkeklerden önde duran, onlara liderlik eden alfa erkekler her zaman daha çekicidir. Çünkü onlar kaliteli bir sosyal çevreye sahip oldukları gibi bu çevre de saygı gören insandırlar aynı zamanda. Bu durum kadının kendini şanslı hissetmesini sağlar. Çekici bir erkek olmak istiyorsanız öncelikle nasıl özgüvenli biri olabileceğinizi öğrenmekle başlayın.

#3: Rahat Olun

Çekici bir erkek kadınların yanında son derece sakin ve rahat davranır. Elbette bu duygularınızı öldürmek, tepkisiz yaşamak anlamına gelmiyor. Sadece derin nefes alın ve kendinizi yatıştırın. Kadınlar bu halinizi gördüğünde diğer erkeklerden farkınızı hemen anlarlar. Çünkü çoğu erkek heyecanlı ve yerinde duramaz haldedir kadınların etrafında. Güzel bir kızı nasıl etkilersin gibi soruların cevapları bu tür ayrıntılarda gizli.

#4:  Hijyen

Kızları en iyi nasıl etkilersiniz biliyor musunuz? Çok çok önemli olmasına rağmen çoğu zaman es geçilen şeylerden biri de hijyen konusudur. Dış görünüş önemli. Dış görünüşünüz kendinize nasıl baktığınızın, kendinize ne kadar değer verdiğinizin dışa vurumudur. Kendine değer vermeyen insanınsa başkasına değer verecek ne zamanı ne de hali vardır. Ve bu dünyadaki en itici şeylerden biridir. Gerçekten çekici bir erkek olmak istiyorsanız, kişisel bakımınıza en büyük önemi göstermelisiniz.

#5: Eğlenin

Eğlencenin kalbi olduğunu gördüğünüz erkekler tanımışsınızdır muhakkak. Kızların onlara nasıl baktığını ve aralarında kıkırdaştığını da görmüşsünüzdür eminim. Çünkü o erkeğin yanında olmanın eğlence anlamına geldiğini biliyorlar. Bu yüzden, arkadaşlarınızın doğum günü partisini siz organize edin, yeni konser ve etkinliklerden devamlı haberdar olun ve aktif olarak katılın ve arkadaşlarınızı da davet edin. Kızı nasıl etkilersin ve çekicilik konusunda asla es geçilmemesi gereken bir şeydir eğlenmek ve rahat olmak.

#6: Pozitif Düşünün

Mutluluğunuzun dışa yansıması gerçekten ilgi çeken ve diğer insanlara da anında bulaşan bir şey. Örneğin, insanlara bir şeyler ısmarlamaktan çekinmeyin, onlarla şakalaşın ve olayların pozitif yanına bakın. Negatifi düşünmenin hiç bir olumlu getirisi olamaz çünkü.

Kızı Nasıl Etkilersin #7: Doğal Olun

Doğallıktan kastım bütün gün evde yayılıp oturmak, ya da bir kızla konuşurken ne yapacağını bilememek ya da tembellik değil kesinlikle. Demek istediğim planlı davranmayın, sürprizler yapın. Özellikle konuşmanız doğaçlama değilse bile öyle görünmesini sağlayın. Bu tür şeyler planlı yapıldığında bütün sihrini kaybeder. Ve bu sihri geri kazanmakta çok zordur.