Kızla İlk Tanışma Yolları

Kızla İlk Tanışma Yolları 1-ARKADAŞ ORTAMINDA YAPILAN SOHBETLERLE

Geniş bir arkadaş çevresine sahip olan ve her buluşmada arkadaşlarınız tarafından beklenen biriyseniz yeni gördüğünüz insanları etkilemeniz kolay olmaktadır.

Fakat her kızı da kolay kolay etkileyemeyeceğinizi unutmamanız gerekmektedir. Kızla ilk tanışma yolları düşünüldüğünde arkadaşlarınız ile olan sohbetiniz, duruşunuz ve bakışlarınız yeterli olmaktadır.

İlk karşılaşma da arkadaş grubuna yeni katılan kişilerle tanışıp ardından genel konulardan konuşmaya başlayarak belli başlı ortak noktalar yakalamak, kızın konuşurken sizi dinlemesi ve ya gülümsemesi size olan önyargılarını kırdığını ve iletişime geçmek istediğini göstermektedir.

2- İLK TANIŞMA DA DIŞ GÖRÜNÜŞ

Tanımadığınız bireyle karşılaştığınız ilk an da ister okul, ister iş yeri isterse alış veriş merkezi olsun dış görünüş önemlidir. Giyim tarzı ve kişisel bakım kızların önem verdiği ilk özellikler olmaktadır.

Gülümsemek her zaman kızların hoşuna gitmektedir. Bu nedenle diş ve ağız bakımı önemlidir. Saç sakal birbirine karışmış olan tipleri kızlar umursamamaktadır.

Parfüm kızların etkilendiği en önemli noktadır ki ilk tanışmada parfümün kokusu kızın aklında yer edinmenize yardımcı olmaktadır. Kendinden emin bir duruş sergilemeniz kendinize güveninizi yansıtmaktadır.

Kızla ilk tanışma yolları üzerinde dış görünüşün etkisi büyüktür. Ukala tavırlar ve kendini bilmez konuşma tarzı ile kızları etkilemeyi aklınızdan çıkarmanız gerekmektedir. Çekici olayım derken itici olmamanız için daha kibar olmanız ve kelimelerini dikkatli seçmeniz gerekmektedir.

3-UZUN ZAMANDIR HOŞLANDIĞINIZ BİRİYLE TANIŞMAK

Çoğu erkek arkadaş ortamı olmadığı zamanlar da içine kapanmakta ve çekinmektedir. Bu yüzden uzun süren platonik bir aşk başlamaktadır.

Cesaretli ve özgüveni yüksek bireyler kibar konuşma tarzı sayesinde uzun süredir takip ettikleri, beğendikleri kızlarla her zaman takıldıkları mekânlar da ayarlanmış tesadüfler ile tanışmaktadırlar.

Kızla ilk tanışma yolları sıralandığında hepsinde kişinin cesaretli olmasına dayanmaktadır. Doğru bir yaklaşım sayesinde tanışma süreci kolaylaşmaktadır.

Küçük tesadüfler ve bilerek alınan çift kişilik biletlerin yanı sıra müzik zevki, kitap seçimleri, tercih edilen mekânlar, yaşanan ufak tefek aksilikler tanışmanız için fırsat olmaktadır.

Kızla İlk Tanışma Yolları 4- İLK TANIŞMA DA NASIL DAVRANILMALIDIR?

 Kızla ilk tanışma yolları arkadaş ortamında, okulda, parkta, sürekli takıldığı bir mekân da, sokakta, oturduğu semtte ve ya çalıştığı yerde yaratacağınız ortam ve ya kendiliğinden olabilmektedir. İlk tanışma da kendiniz gibi olmanız en iyisidir.

Fazla kasmadan ama çok da rahat davranmadan kibar, güler yüzlü, bakışlarınızla rahatsız etmeden, bayatlamış esprileri kullanmadan samimi bir merhaba ile başlayabilirsiniz. Önceden takip ettiğiniz biriyse ilgi alanlarından konu açabilir ve ya ilk defa görüyorsanız genel konulardan konuşarak sohbetin ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

İlk tanışma da karşı tarafın ve sizin ruh hali de çok önemlidir. Etkilemek için fazla iltifat etmemelisiniz. Zor durumda ise ona yardım etmeniz ve sahiplenmeniz kızın hoşuna gidebilir.