Kızlarla Konuşma Yolları – Kızlarla Konuşmak İçin Bilmeniz Gereken Teknikler

Kızlarla konuşma yolları ve kızlarla konuşmak için tüyolar bulacağınız makalem 7 maddeden oluşuyor. Orjinal ve gerçekten işinize yarayacağını bildiğim bilgiler paylaştım. Kızlarla konuşma konusunda önce kişisel imajdan bahsetmemiz gerek. Ve bu konuda ses tonlaması ve zamanlamanın öneminden ve daha fazlasını hakkında tüyolar bulacaksınız.

Kızlarla Konuşma Yolları – Kızlarla Konuşmak #1: Kişisel İmajınız Önceliğiniz Olmalı

Bir kızla konuşmak için öncelikle dış görünüşünüzü elden geçirin. Çünkü bir kızla daha konuşmadan kaybetmenin yolu bakımsız biri olmaktır. Ve böyle görünmemek için ayrıntılara dikkat etmelisiniz.

Kemerinizle ayakkabılarınız uyumlu ve örtüşen renklerde mi? Kot pantolonun üstüne aklete benzeyen tshirtlerden mi giyiyorsunuz? Ya da tshirtünüzün üstündeki baskı sizi ayaklı bir reklam panosu gibi mi gösteriyor? Bu sorular bir erkeğin şık ya da bakımsız olup olmadığını belli edecek yeterlikte sorulardır. Nasıl giyinmeniz gerektiği bir kızla konuşmaktan önce gelir her zaman. 

#2: Kadınlar Erkeklerden Ne İster?

Kızlarla konuşma yollarının temelinde bu soru yatar. Bu sorunun cevabını bilmeyen bir erkek kadınlar konusunda kaybetmeye mahkum ne yazıkki?

Siz ne düşünüyorsunuz, sizce kadınlar ilişkiler de ne ister? Bunun cevabını bu konuya 18 senesini adamış hocam Ricci’ den öğrendiğimde gerçekten kadınlara ve ilişkilere olan bakış açım tamamen değişmişti. Ben kadınların yakışıklı, dürüst, zengin, popüler bir erkek istediğini düşünenlerdendim. Ama bir çok güzel kadının zengin ya da yakışıklı olmayan erkeklerle takıldığına da şahit oldum. O yüzden cevap bu değil kesinlikle.

Kızlarla konuşmak ve çekicilik konusunda bilmeniz gereken en temel şey şu: Kadınlar duygu fırtınası yaşamak ister. Bazı erkekleri çok derin bir çekicilik duymaları ve televizyondaki hafta içi dizilerini izlemelerinin de nedeni bu işte.

#3: Doğru Ses Tonlaması

Sesiniz doğru kullanıldığında kadınları büyüleyecek güçtedir. Sesini nasıl kullanması gerektiğini bilen erkekler kadınların ruhuna hitap edercesine konuşurlar. Bunu bilmeyen erkeklerse ne kadar yakışıklı olurlarsa olsunlar kadınların ilgilerini kısa zamanda kaybediyorlar.

Bir kızla konuşma konusunda çok önemli bir yere sahip ses tonumuz. Derinden, gelen tok ama renkli bir ses tonunuz olmalı. Bunun için kendinizi geliştirmeniz gerek. (Şunu mutlaka okuyun: Erkeğin Sesi, Ses Tonu 20 Saniyede Nasıl Geliştirilebilir?)

#4: Doğru Zamanlamanın Önemi

Kızlarla konuşma da zamanlamadan daha önemlisi nedir bilmiyorum. Öncelikle kızın arkadaşlarıyla arkadaş olun ve kızı biraz soruşturun, sevgilisinden yeni ayrılmış olabilir ya da bu aralar bir nedenden ötürü keyfi yerinde olmayabilir. Bu tür zamanlarda kızla konuşmamanız en iyisi. Çünkü en ufak hatanız affedilmez olacaktır.

#5: Konuşurken Gözlere Bakın

Bir kızla konuşurken ilgisini devamlı üzerinizde toplamanın yolu gözlerinin içine bakarak konuşmaktır.

Bir çok erkek bundan çekinir, özellikle güzel ve gerçekten hoşlandıkları bir kızsa karşılarındaki.

Bu yüzden önce tanıdığınız insanlar (sadece kızlar değil erkeklerde) üzerinde alıştırma yapın bu konuda. Daha ilk denemelerinizde sizi daha dikkatli dinlediklerini ve sizi dinlemeye daha hevesli olduklarını göreceksiniz.

#6: Çevrenizden Yararlanın

Kızlarla konuşma yolları ve teknikleri arasında kesinlikle işinize yarayacak bir ipucu bu.

Konuşacak konu bulmak konusunda sıkıntı yaşamamanızın yolu çevrenizde olan bitenlere odaklanmaktır.

Kızla sohbetiniz esnasında kızın yanında getirdiği kitaba bakarak bir yorumda bulunabilir ve başka hangi yazarları sevdiğinden ve o yazarlar hakkındaki fikirlerinizden ve o türde en çok hangi kitabı sevdiğinizden konuşabilirsiniz. Çevrenize bakarak bir konu seçerken ilgi alanınıza uyduğundanda emin olun.