Kızlarla Ne, Nasıl Konuşulur Ve Kızlarla Konuşulacak İlginç Konular

Kızlarla ne, nasıl konuşulur ve kızlarla konuşulacak konular bulmakta zorlanıyor musun? Bazen tıkanırız ve kızlarla sohbet, muhabbet ederken konuşulacak konu bulamayız. Kızla ne, nasıl konuşulur, kızla nasıl sohbet edilir diye düşünürüz. Bu yazıda kızlarla neler konuşulabilir ve sohbet ederken konuşulacak konular ve uzak durulması gereken konu başlıkları hakkında gerçekten işe yarayan bilgiler bulacaksınız.#1: Öncelikle Çekicilik Oluşturun

Öncelikle bilinmesi gereken ilk şey çekiciliğin kızla tanışma anının ilk saniyelerinde oluşturulmaya başlanması gerektiğidir.

Çekicilik oluşturmayı ertelemek, sonradan çekicilik oluşturmayı yorucu hatta imkansız hale bile getirebilir.

Bu yüzden kızla ne, nasıl konuşulur diye düşündüğünüzde aklınıza ilk gelmesi gereken çekicilik oluşturmanız gerektiğidir.

Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Kızlarla konuşulacak konular arasında özellikle din, siyaset ve futbol gibi konulardan uzak durulmalıdır.

Çünkü bu konular insanları tartışmaya sürüklemeye çok müsait hatta insanların birbirinden nefret etmesini bile sağlayabilecek kadar ciddi konular…

Konuşmak yasak mı tabi ki hayır. Sadece çok dikkatli olmayı gerektiyor.


#2: Ciddi Konuları Erkek Arkadaşlarınıza Saklayın

Flört sürecinde çok ciddi konulara yer yoktur. Daha çok eğlenceli ve birbirinizi tanımaya yönelik konulardan bahsedilmelidir.

Birbirinizi tanımaya yönelik derken de nerelisin, kaç kardeşsiniz, annen baban ne iş yapıyor gibi sorularla tanımak değil elbette bunlarda sorulabilir ama daha güzel alternatifler varken kızlarla konuşulacak bu tür klişe konular ilk aşamalarda girmemenizi öneririm.

Kızla konuşurken erkeklerin çok sık yaptığı hatalardan biri de kızı art arda soru yağmuruna tutmaktır.

Sorgu memuruysanız işler değişir tabi.

Bir diğer hata ise erkeklerin çok güzel denilebilecek kadınlarla konuşurken onlara sanki bir tanrıçalarmış gibi davranmaları…

Bu şekilde davranmalarının iyi olduğunu sanıyorlar ve çoğu erkek hayatları boyunca bu tür davranışlarından kadınların nefret ettiklerini bilemeyecekler.

Çünkü kızlara böyle davrandığımızda her şey ilk başta iyi gidiyor gibi görünse bile ilerleyen zamanlarda kızın eskisi gibi ilgi göstermemesi gibi durumlar ortaya çıkıyor. 

Kızlarla ne, nasıl konuşulur şeklinde bir soru aklınıza geldiğinde art arda soru sormamayı ve bir kıza tanrıçaymış gibi davranmamayı mutlaka kendinize hatırlatın.


#3: Çekici Sohbet, Muhabbet Konuları

Şimdi bir kızla konuşulacak çekici sohbet konuları hakkında birkaç konu başlığı ve kullanılabilecek geçiş cümleleri vererek konuyu pekiştirmek istiyorum.Astroloji (burçlar hakkında konuşmaya bayılırlar) 

Mesela burcunu öğrendikten sonra, varsayalım ki kız koç burcu olsun; “Koç kızları iyi niyetli, dağınık ve pasaklı olurlar ama bakımlı görünürler.” gibi bir yorumda bulunup eğlenceli bir sohbete başlamak için iyi bir temel atabilirsiniz.

Astroloji konusunda kesinlikle az da olsa bilginiz olmalı, kızlarla saatlerce konuşulacak ve kızın size kilitlenmesini sağlayacak kadar önemli bir sohbet konusu.


Çevredeki Sevgililer 

Çevrendeki fark ettiğiniz bir çift için şöyle bir yorumda bulunarak yeni bir konu açabilirsiniz.

“Heyy şunlara baksana ne kadar da şirin görünüyorlar ama bence bu kız bu çocuğu döver.” 


Erkekler ve Kadınlar 

Kızlarla konuşulacak sohbet, muhabbet konularının belki de en iyisidir demek yanlış olmaz.

Erkekler ve kadınlar hakkında bir konuda düşüncelerinizi paylaşıp sonra da onun fikrini alabilirsiniz. Esnek bir konu olduğundan ideal bir konu…


Kitaplar

En son hangi kitabı okuduğunu, ne tür kitaplardan hoşlandığını sorarak kültürel bir sohbete geçiş yapabilirsiniz.


Filmler 

Kızlarla ne, nasıl konuşulur üzerine bu konuyu es geçmek olmazdı. Vizyondaki filmlerden konu açıp yine kültürel bir sohbete geçebilirsiniz.

Son olarak bir güzel alternatif daha; onun hakkında konuşabilir, yorumlarda bulunabilirsiniz. İnsanlar konu kendileri olduğunda asla sıkılmazlar.


#4: Daha Fazlasını Öğrenin

Şu soru sorma konusuna da açıklık getirmek istiyorum. Şöyle bir formül konuyu pekiştirecektir.

Hep soru değil de iki yorum bir soru şeklinde ilerlemek iyidir.

Kızla konuşulabilecek muhabbet konuları bulma sıkıntısı çekmemenin en kaliteli ve kalıcı yolu çekici bir hayata sahip olmaktan geçiyor.

Dans kursu, tiyatro kursu gibi kurslara katılarak hayatınızı renklendirebilirsiniz.

Hem yeni hobiler edinmiş olur hem de anlatacak hikayelere sahip olursunuz.

Bu paylaştığım kızlarla neler, nasıl konuşulur üzerine örneklerin aynısını kullanabilirsiniz.

Rahatlık ve özgüveni hissettirdikten sonra ne konuştuğun çok önemli değil açıkçası…

Aslında kızlarla konuşulacak sohbet konularından daha da önemli bir çok “kritik nokta” var.

Dış görünüş, ses tonu ve beden dili, telefonu numarasını alma, ilk buluşma, çekicilik oluşturma, güven verme gibi daha pek çok kritik nokta var.

Eğer gerçekten bu konuda başarılı olmalı olmak istiyorsak bütün bu kritik noktalarda mükemmelleşmemiz gerekir.