Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin

Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin

Yazar: Ricci – KarizmaSirlari.com

Derleyen Ve Eklemeler: Deniz Ağırman (Ricci’ nin onayıyla) 

 

Bir kızı nasıl kendine aşık edersin üzerine olan bu yazıma farklı bir noktadan başlamak istiyorum. Önce dansın çekicilik konusunda bize ne öğretebileceğini sonrasındaysa bu bilginin ışığında bir kızı aşık etme konusunda yapılan hatalar ve çözümlerini anlatmaya çalışacağım.


Bir Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin #1: Dans Kursları Aynı Zamanda Çekici Bir Erkek Olmayı da Öğretir

Kızı nasıl aşık edersin diye sorduğumuzda belki de aklımıza en son gelecek şeylerden biridir dans okulları. Ama çekicilik konusunda bize öğreteceği çok şey vardır bu tür yerlerin.

Gerçekten dans okulları dünyanın en pozitif yerleridir.

“Dansta hiç bir duygu saklanamaz.” 

Bu çok doğru bir söz. Dünyanın en pozitif mekanlarından biri dans okullarıdır. Bu yüzden dans okuluna bir kız tavlamaya değil, sosyal yetini geliştirmek ve haftanın stresini üzerinden atmak amacıyla gidersen emin ol çok daha rahat ve başarılı olursun.

Dans etmeyi ne kadar bildiğin hiç önemli değil, yürüyebiliyorsan, dansta edebilirsin. 

Herkes gülümser, her yerde birileri bir şeyler konuşur. 

Kimisi yeni bir dans figürü öğretir etrafındakilere. 

Kimi tek başına ” ayak hareketlerini” çalışır. 

Kimisi partneriyle saatlerce mükemmellik için uğraşır. 

Dans, vücut için inanılmaz yararlıdır aynı zamanda. Bir futbol ya da basketbol maçı yapmış kadar olursunuz ders bitiminde. 

Haftanın stresini 1 saatte atarsın dans okullarında. 

Dans gecelerinin büyüsü de başkadır. 

Dans okulundan arkadaşlarını organize edip saatlerce dans etmeye gidersin hafta sonları… Yeni insanlarla tanışırsın. Ancak dans okullarını kız tavlama amaçlı gitmeyin. Bunun yerine sadece eğlenin, göreceksiniz bu yolu izlediğinizde her şey daha kolay olacak.

#2: Çekicilik Konusunda Özellikle Eşli Danslar Bize Ne Öğretebilir 

Ancak asıl büyü özel duyguları paylaştığın bir kadınla pistte dans etmektir… Duygular ikinizi daha da gülümsetir, hiç ayrılmak istemezsin o ellerden. Çekicilik ve (belki de sevgi) doruklardadır. 

İşte bir kızı nasıl aşık edersin ve bir kızı aşık etme konusunda tecrübe kazanmak için dans, insan ilişkilerinin EN SAF halinin yaşandığı aktivitelerden biridir. 

Özellikle bana anlatılmış olan şu kural biz erkekler için çok önemli: “Dansı %90 erkek yönetir, kadınsa takip eder” 

Kadınlar yönetmekten NEFRET eder. 

Onlar bizden farklıdır, yönettiği erkeğe saygı duyamaz bir kadın.  

Kadın, karşısındaki erkeğe saygı duymuyorsa, onu nazikçe eker, canının sıkıldığını nazikçe belli etmeye çalışır. Bir kadın naziktir. 

Bir ilişkiyi erkek yönetir, yönetmelidir. Yoksa bu sağlıklı bir ilişki olmaz. 

Kendin için yapabileceğin en iyi şeylerden biri hemen yarın bir dans okuluna yazılmak. Dünyanın en sosyal yerinde sosyal yetinin gelişmemesi imkansızdır.

Bunu mutlaka dene. Bir kızı aşık etme konusunda bilmemiz gereken başka şeyler de var tabi.


#3: Kızı Aşık Etme Konusunda Yapılan En Büyük 3 Hata

Kızı nasıl kendine aşık edersin sorusu, kadınların duygularının nasıl işlediğini öğrenmekle doğrudan alakalı bir konu.

Farkındaysan kadınların nasıl düşündüğünü öğrenmek demedim.

Biz erkeklerin yaptığı en büyük hatalardan biri kadınların düşünce şeklini anlamaya çalışmaktır.

Kadınların beyinleri düşünsel değil duygusal yönden daha baskın şekilde işliyor. Günlük hayatlarında bir şeye karar verirken mantıkları yerine duygularını kullandıklarını bir çok bilimsel araştırma da görebiliriz.

Birazdan keşfetmeye başlayacağın şey bir kızı kendine aşık etme konusunda kullanabileceğin en güçlü gizli stratejilerdir. Bunları erkeklerin çoğu asla öğrenemeyecek.


İLGİSİNE HÜKMET

Bir çok erkek hoşlandığı kadınla tanışmaya gittiğinde çok zayıf ve karşısındakinin onayını arayan, ona yaranmaya çalışan bir yol izliyor.

Onunla göz göze gelir gelmez, bir erkek olarak daha ilk saniyelerde onun ilgisine hükmetmeliyiz.

Bunu yapmamamız bir daha asla ilgisini çekememize ya da güçlü bir etki bırakamamıza neden olur.

Erkeklerin yaptığı büyük yanlışlardan biri “dolaylı” davranmak ve sinsi bir şekilde önce onun arkadaşı olmaya çalışmaktır.

Çekiciliği daha ilk saniyelerde yaratmadığımız takdir de bunun telafisi gerçekten çok zordur, bazen imkansızdır.

Sakin özgüvenle, doğru vücut diliyle ona yaklaşmalı ve konuşmalıyız.

Kadınlar, ilgimizi çekmenin bir yolu olarak güzelliklerini kullanıyorlar, aynı şekilde bizim onların ilgisini çekmemiz içinse Espiritüel Özgüveni kullanmamız gerek.

Bu konu hakkındaki ayrıntıları Sosyal İletişim Ekitabında bulabilirsin. 


AŞIRI HEVESLİ GÖRÜNME

Kadınlar senin davranışlarına bakarak ne kadar “talepkar” olduğunu rahatlıkla anlayabilir.

Ezikçe davranan erkekler özgüvensizlik ve kendini yargılayıcı biri olduğunu belli eden bir “koku yayarlar”. Ve bu da o kadının tiksinmesine yol açar sadece.

Şöyle düşün: Kadınlar konusunda başarılı olan erkekler, nasıl hareket ediyorlar? Kadınların yanındayken nasıl davranıyorlar?

Haklısın – çok rahat ve hiç bir sorunları yokmuş gibi davranıyorlar.

Bundan sonra ne zaman kendini bir kadının ilgisini çekmeye çalışırken ya da ona muhtaçmış gibi davranırken yakalarsan bunu anında bırak. Bir kızı kendine nasıl aşık edersin diye sorarsan, bunun en önemli yollarından biri rahat ve sakin hareket etmektir.


YARDIM ALMAKTAN KORKMA

Biz erkeklerin bir konuda bocaladığımız zamanlar da iyi yapamadığımız şey, diğer insanlardan yardım istemektir.

Şu erkek egosu gerçekten yolumuza büyük engeller koyabiliyor.

Kendi gururumuz, aramızda belki de bu konuda en iyi olabilecek insanların gizli stratejileri keşfetmesine engel oluyor.

Erkeklerin bir kadını nasıl etkileyeceğini içgüdüsel olarak “sadece bilmesi” gerektiği inancı gerçekten tembel insanların en büyük bahanelerinden.

Bu inanç bir kızı nasıl aşık edersin ve onu kendimize bağlamak konusunda hayatımız boyunca bocalamamıza ve kendimizi yeterli hissetmememize neden olan en zararlı inançlardan biri.

Kendine değer ver.

Kendini devamlı yenile.

Sadece bu konuda değil her konuda başarılı olmanın ilk şartı kendimizi amacımıza göre hazırlamaktır.

Eğer henüz katılmadıysan 60 Gün Ücretsiz Flört Kursuma katılmanı kesinlikle tavsiye ederim. Tamamen ücretsiz olarak neredeyse her gün kadınları etkileme üzerine bu makale gibi çok güçlü makaleler, özel raporlar ve önerilerimi her bir kaç günde bir epostana ücretsiz gönderiyorum. Ben ilk defa bu konuda kendimi geliştirmeye başladığım sıralar, böyle bir fırsatı yakalayamadım, ancak diğer dostlarım ve okurlarımın bu imkana sahip olmasını sağlayabilmek beni de sevindiriyor. Sadece buraya tıkla ve karşına gelen sayfa da epostanı yaz. 

Kızı Nasıl Kendine Aşık Edersin – BONUS TAVSİYE: Bir Kız, Teklifini Reddederse Yapman Gerekenler (Aynı zamanda bir arkadaştan daha fazlası olmanın yolu)

Kızı nasıl kendine aşık edersin sorusu üzerine bir yazı yazıpta buna değinmemek olmazdı. Kadın erkek ilişkilerinde bazı konular anında çözümlenebilir. Ama bazı konular da en kalıcı ve en işe yarar şeyler sabır istiyor biraz.

Arkadaşlık bölgesinden çıkmak ya da eski kız arkadaşınla tekrar çekicilik sağlamak için:

1. Yaklaşık 2 ay (kendine göre ayarlayabilirsin bu süreyi ama 1 aydan uzun bir müddet) onunla hiç görüşme

2. Nasıl çok daha çekici olabileceğini öğren ve başka kızlarla ilgilenmeye başla, (amacın çekici bir hayat yaratmak olursa, kıskandırmak ikincil amacın olursa çok daha yararını görürsün.)

3. Bu süreçten sonra onunla tekrar “tanış”. Ve bu sefer işe yaradığını bildiğin şeyleri yap olabildiğince.

Aslında yaşadığımız her ilişki en iyi öğretmendir. Bu ilişki başarılı da olsa başarısız da, doğru dersleri almayı bildikten sonra kazanan hep sen olursun.

Sitem de olan her şey aynı zaman da ilişkilerimizden almamız gereken doğru derslerin neler olduğunu da anlamamız için bir kaynak.

Her hangi bir konuda başarılı olmanın tek formülü vardır. Sadece rahatla, gerekenleri öğren, plan yap, pratik yap ve UYGULA. Bu kadar basit.

Ha bir de (en azından kadın erkek ilişkilerine mahsus olmak üzere) anın tadını çıkarmayı unutma.