En İyi, İlginç Çıkma Teklifleri

            Hepimizin aklında, yanında veya kalbinde içini kıpır kıpır eden biri mutlaka vardır. Kiminin yanında, kiminin değil.

Kimi tek taraflı hüzün dolu bir aşk yaşıyor kimiyse el ele dillere destan. Ama mutlaka herkes bir aşk yaşıyor.

            Sevgililikten bir adım geride fakat flörtten bir adım ileride olan bir sorun bu, çıkma teklifi. En iyi, ilginç çıkma teklifleri nasıl edilir acaba dediğinizi duyar gibiyim.

Sizler için en iyi, ilginç çıkma teklifleri sıralaması yaptık.

En İyi, İlginç Çıkma Teklifleri : 1-Bu arkadaşımız en ilginç çıkma tekliflerinden birini yapmış gibi görünüyor.

Tam olarak şöyle, hoşlandığı kıza bir kart hazırlıyor ve kartın üzerinde yer alan yazı ise şöyle, Gözlerinizi ilk gördüğüm andan beri hayranınızım ve sizinle arkadaşlık kurmak istiyorum.

Eğer teklifimi kabul ederseniz kartın Evet yazan köşesini, kabul etmezseniz hayır yazan köşesini veya düşünmek istiyorum derseniz en alttaki bölümü yırtıp kartı iade edin.

En İyi, İlginç Çıkma Teklifleri : 2-Otoyolda 3 araba yan yana gidiyor, siz ve erkek arkadaşınız arkasından ilerliyorsunuz ve arabalara yaklaştığınızda arka camlarında bir yazı görüyorsunuz.

Benimle çıkar mısın? Arabaların arkalarına sırayla yazılmış ve sanki tesadüfmüş gibi sizin görmeniz sağlanıyor.

En İyi, İlginç Çıkma Teklifleri : 3-Bir dağın tepesinde edilen çıkma teklifi nasıl olurdu sizce?

Zorluklarla mücadele ederek bir dağa tırmanıyorsunuz ve tam dinlenmeyi hayal ederken birden önünüzde diz çöküp size çıkma teklifi ediyor. Hayır demeyeceğinizi düşünüyoruz.

En İyi, İlginç Çıkma Teklifleri : 4-Kocaman bir billboard yardımı ile teklif etmek, Bu yöntemde sıradanlaşmış olabilir fakat hala işe yaradığına dair duyumlar arıyoruz.

Gösterişli olan bu yöntem sanki siz normal bir yolda yürürken aniden billboard üzerinde ‘benimle çıkar mısın? Yazıyor ve teklifinizi geri çevirme ihtimali azalıyor.

 En İyi, İlginç Çıkma Teklifleri : 5-Sinemada bir arkadaşımızın film severlerin keyfini bölerek çıkma teklifi ettiği an.

Tüm insanlar filmin en heyecanlı yerinde senin romantikliğini yaşamak zorunda mı demeyin.

Ayarlanmış her şey ve filmin en heyecanlı yerinde birden ekran bembeyaz oluyor ve Benimle çıkar mısın? Yazısı beliriyor. Oldukça romantik.

En İyi, İlginç Çıkma Teklifleri : 6-İngilterede bir genç çıkma teklifi için ilginç bir yöntem uyguluyor.

Bu yöntem ise yeni yıla girerken içinden küçük notlar olan ince uzun kurabiyeler yardımıyla oluyor. Şanslı kızımız kurabiyelerden birini yerken notu açıyor ve içerisinden benimle çıkar mısın? Notu buluyor.

En İyi, İlginç Çıkma Teklifleri : 7-Benzin istasyonunda yapılan bir evlenme teklifi duydunuz mu peki?

Genç kız benzin almak üzere benzin istasyonuna giriyor ve marketten bir şeyler aldıktan sonra anahtarı kendisine teslim eden görevli tarafından, pardon?

Şurada ki beyefendi sizinle çıkmak istediğini söylüyor diyerek bu işe vesile oluyor.

En İyi, İlginç Çıkma Teklifleri : 8-İşyerinde yapılan çıkma teklifi ise, öğle molasına çıkan kızımız kahvesini içiyor ve kahvesini bitirdiğinde kupasının altında Benimle çıkar mısın?

Yazıyor. Sizde böyle ilginç teklifler yapmak istiyorsanız bu konuyu detaylıca araştırmanız ve teklif edeceğiniz kişinin nelerden hoşlandığını çok iyi bilmeniz gerekiyor.