Hakkımda

Merhaba ben Mert Savran,

Son 3 yıldır kendimi kişisel gelişim ve çekicilik bilimi üzerine geliştirmeye çalışan biriyim. Antalya da, bir yandan öğrencilik yapıyor bir yandan da blogumla ilgileniyorum. Bu blogu açarak, bir çok kişiye olduğu gibi bana da çok yardımı dokunan hatta hayatımı değiştiren kişi olan Ricci’ ye hem yardım etmeye hem de internet alanında tecrübe kazanmaya çalışıyorum. Onun öğrettikleri ve yazdıklarını kendi hayatıma uyguladım ve artık eski Mertten eser kalmadı.


Ben önceleri “Neden biz kızlara gidiyoruz, onlar bize gelsin” diye düşünürdüm hep. Utangaçlığıma bir bahane arardım yani. İnsanlarla aram iyidir, sosyalimdir. Ama hoşlandığım kızlarla tanışmam genelde şans eseri olmuştur ya da bir arkadaşım tanıştırmıştır. Ama asıl problemim, hoşlandığım kızları elimde tutamamamdı. Tanışsam bile bir müddet sonra ben ne yaparsam yapayım kızlar benden uzaklaşıyordu. Bunalıma girdim artık ve şans eseri Ricci’ nin KarizmaSirlari.com sitesine denk geldim. Ve işte bu yüzden artık kadınlar konusunda hiç bir problemim kalmadığını söyleyebiliyorum.

18 senesini çekicilik bilimine vermiş birinin bildiklerini ve tecrübelerini katabilmek bana çok şey kazandırdı. Siz okurlarıma da tavsiye ediyorum KarizmaSirlari.com sitesini ziyaret etmenizi. Kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şey olacak.