Kadınları Baştan Çıkarma Yolları – Açıklamalı 17 Kesin Yöntem

Kadınları Baştan Çıkarma Yolları – Baştan Çıkarmak İçin Harika İpuçları

Hoşlandığınız kadını baştan çıkarma yollarını mı öğrenmek istiyorsunuz? Aslında her kadının evrensel olarak çekici bulduğu tonlarca şey var ve bu sırları sadece kendine saklayarak yaşayan ve bu sırlar sayesinde kadınlar konusunda başarılı olan erkekler var. Birazdan bu sırları nereden öğrenebileceğinizi yazacağım. Ama temel olarak bilmeniz gereken ve kadınları baştan çıkarma yolları konusunda 17 kesin yöntemi sizlerle paylaşacağım.

Kadınları nasıl etkileyeceğimizi düşünerek bir yere varamayız, bunun yerine hayatımızı nasıl çekici hale getirebiliriz, en temel soru bu.

Çünkü erkeklerin çoğunun kadınlara yaklaşımlarında ve kadınlarla iletişim halindeyken gerek kullandığı kelimelerle, gerek beden dilleriyle, gerekse de ses tonları ile kalitesiz ve ezik bir davranışlarda bulunduklarına sık sık şahit oluyorum.

Kadınlarda bunun farkında… Çünkü kadınlar doğuracak taraf olmalarının verdiği güçlü önsezileriyle bir erkeğin davranışlarına bakarak erkeğin ne kadar “istekli” olduğunu kolayca anlayabilirler.


Kadınları Baştan Çıkarma Yolları #1 – Çaba Sarfetmeyin

Evet, her erkek kadınları baştan çıkarma yolları nelerdir öğrenmek ister.

Bunun aklınızdan geçen şeyleri ona söylemekle ilgisi de yoktur.

Aslında durum tam da tersidir.

Bir kadının gönlünü kazanmak, ona karşı hisleriniz olduğunu belli etmeden onu kendinize aşık etme sanatıdır.

Onu daha iyi tanımalısınız ve sonrasında da sizi bir arkadaştan fazlası olarak görmesini sağlamanız gerek.

Eğer onu henüz yeterince tanımıyorsanız, o halde ilgisini çektiğinize emin olun. İlgisini çektikten sonra yapmanız gereken onunla konuşup, kalbine açılan kapıları çalmaktır.

 

#2 – Kalbini Hiç Çaba Sarf Etmeden Nasıl Kazanırsınız?

Bir çok erkek aşk oyununu kendi kalplerini ortaya koyarak oynamaya çalışır.

Elbette, bir kıza aşık olduğunuzda kalbinizle düşünmekten başka bir şey yapamaz olursunuz.

Ama bir kızı gerçekten etkilemek istiyorsanız, kalbinizi sakinleştirmeyi ve aşk oyununu duygularınızla değil mantığınızla oynamaya başlamalısınız.

Duygularınızın kendinizi ifade etme şeklinizi ve yaptıklarınızı etkilemesine izin vermeyin… Özellikle daha henüz sizden etkilenmiş değilse.

Aksi halde ona asıldığınızı düşünmesine neden olabilirsiniz. Bu da ilişkinizin başlamadan bitmesine neden olabilir.

Hiç bir erkeğin isteyeceği bir sonuç değildir bu şüphesiz ki.

Onun sizden hoşlanmasını sağlamak için çabalamak yerine, sadece sizinle vakit geçirirken eğlendiğinden emin olun.

Daha siz farkına bile varmadan, size ve sohbetinize bağımlı hale gelmesi işten bile değil.


#3 – Harika Bir Erkek Olun

Kabul etmeliyiz, eğer bir çok erkeğin ilgi gösterdiği harika bir kızla bir birliktelik istiyorsak biz de elimizden geldiğince çekici biri olmalıyız.

İşte bu tür erkeklerin liginde oynayıp oynamadığınızı görebilmenizi sağlayacak güzel bir test:

Erkeklerle dolu bir odaya girdiğinizde kendinizi o yerin sahibiymiş gibi mi hissediyorsunuz?

Yoksa odadaki başka adamlara sizden daha iyi olduklarını düşünerek gıpta ile mi bakıyorsunuz onlara?

Başka bir erkeğin sizden daha havalı olduğunu düşünüyor ya da tanıştığınız başka bir adamın daha kaliteli olduğunu düşünerek bir hayranlık duyuyorsanız, bunun tek anlamı bu erkekte gördüğünüz kalite kriterlerinin siz de daha düşük olduğunu düşünüyor olmanızdır.

Sizden daha etkileyici olduğunu düşündüğünüz bir erkek gördüğünüzde, bu etkileyici özellik üzerine daha fazla yoğunlaşın.

Kişiliğinizi istediğiniz yönde sağlıklı bir şekilde geliştirmenin en güvenli ve hızlı yoludur bu.


#4 – Onunla Konuşun

Kızları, yanınızdayken özel hissettirin. Başka erkeklerin onun ilgisini çekmeye çalışması önemli değil.

Önemli olan sizin onu baştan çıkarmak için neler yaptığınız.

Onunla karşılaştığınızda sıcak kanlı olun ve onu gördüğünüze mutlu olduğunuzu belli edin.

Onun gözlerinin içine bakın ve kendinize güvenerek konuşun. Bu konuda daha ayrıntılı konuşacağız birazdan.


#5 – Onunla Flört Edin

Kalbini kazanmaya çalıştığınız bir kızla flört etmek gizli bir sanattır. Onunla flört ettiğinizi belli edebilir ya da belli etmeden üstü kapalı cümlelerle onunla flörtleşebilirsiniz.

Özellikle ilk başlarda flört konusunda ima yolunu kullanın, eğer o da size karşılık verirse ona karşı daha açık olmaya başlayabilirsiniz.

Onunla flört etmek istiyorsanız, birlikte olabildiğince yalnız kalmaya çalışın ve etrafta başkaları olduğunda flörtleşmekten kaçının.

Eğer arkadaşları etraftayken flört etmeye çalışırsanız, bu şakaymış gibi görünür. İltifatları ve derin mevzuları özel sohbetlere bırakın.


#6 – Duygularınızın Gerçekleri Örtmesine İzin Vermeyin

Ondan hoşlandığınızı biliyorsunuz, ama o bunu henüz bilmiyor.

Eğer onunla şansınızın kalmadığını ya da flörtleşmelerinize karşılık vermediğini hissederseniz, moralinizi hemen bozmayın.

Bir çok erkek duygularına kapılarak hareket ettikleri için, gereğinden fazla incinebilir hale gelirler.

En ufak bir ilgisizlik bile büyük görünebilir bu tür durumlarda.

Ve aynı zamanda HENÜZ ondan hoşlanmayan bir kıza duygularını açmak gibi bir hataya düşebilirler.

Bunu yapmayın.

Sadece arkadaşlık bölgesinden uzak durduğunuza emin olun ve sizden hoşlandığına emin olmadan ona duygularınızı açmayın.

Bir kızı baştan çıkarmanın yolu, doğru zamanda doğru şeyleri yapmaktan geçiyor.


#7 – Kadınları Anlamaya Çalışmayın

Öncelikle kadınları baştan çıkarma yolları konusunda öğrenmemiz gereken en önemli şey; kadınların nasıl düşündüğünü anlamaya çalışmamalıyız.

Çünkü kadınlar erkekler gibi düşünmüyorlar.

Yani onların düşünce sistemini kendi düşünce sistemimizden yola çıkarak analiz etmek doğru sonuçlar doğurmayacaktır.

Neden?

Şöyle bir açıklamayla hem soruya cevap vermiş olup hem de kadınların düşünme sistemi ve kadınları anlama konusunda bilimsel olarak da değinmiş olalım.

Kadınlar günlük hayatlarında %80 oranında duygularla ilgilenen sağ beyinlerini kullanırken %20 oranında da mantık ve matematikle ilgilenen sol beyinlerini kullanıyorlar.

Erkeklerde ise durum tam tersi.

Yani erkekler günlük hayatlarında %80 oranında sol beyinlerini kullanırken %20 oranında da sağ beyinlerini kullanıyorlar.

Bundan dolayı, bir kadınla konuşurken onunla mantıksal muhabbetler içeren konular konuşmak yerine kadının duygularına hitap eden konuşmalar yapmak kadınları baştan çıkarma yolları konusunda çok önemli.

Bu duygulara hitap eden iletişime de bilinçaltı iletişim diyoruz. Bilinçaltı iletişimi öğrenerek kızları etkileme konusunda daha başarılı olabiliriz. 


Kadınları Baştan Çıkarma Yolları #8- Ona Muhtaçmış Gibi Davranmayın

Aslında tüm erkeklerin yaptığı hatalar hemen hemen aynı. Tüm hatalar içerisinde muhtaçlık barındırıyor.

Çekiciliğin en büyük düşmanı olan muhtaçlığı…

Muhtaçlık kelimesini yazı içerisinde sık kullanacağım çünkü erkeklerin kadınlar karşısında yaptığı hataların temelinde hep bu kelime yatıyor.

Dergilerde, internet sitelerinde kadınları etkilemenin yolları üzerine pek çok tavsiyeyle, tavsiye verenle karşılaşmışsındır. 

İnsanların çoğuna bir kızı nasıl etkilersin, kadınları baştan çıkarma yolları nelerdir türünden sorular sorsak; alacağımız cevap üç aşağı beş yukarı şunlar olurdu.

Kadınları etkilemek için onlara çiçek almalısın, onlara güzel sözler söylemelisin, paran varsa kadınları etkilemek kolay, sadece kendin ol yeter…

Bu tür tavsiyeleri kesinlikle dikkate almamanızı öneririm.

Aralarında ilişkiler konusunda doğru düzgün tecrübesi bile olmayan insanların bile bu cevapları verirken o kadar özgüvenli ve o kadar içten söylediklerini görünce gerçekten inanası geliyor insanın…

Gerçek şu ki kadınlar konusunda çoğu şey bize yanlış öğretildi.

İşte bu yüzden tüm erkeklerin yaptığı hatalar hep birbirine benziyor ve kadınlar karşısında muhtaç konumda oluyoruz.

Kadınları baştan çıkarma yolları konusunda bilinmesi gereken daha pek çok şey var. 

KADINLARI BAŞTAN ÇIKARMA YOLLARI – ÖZGÜVENLİ VE GİZEMLİ BİRİ OLMAK

#9- Kendinizden Emin Olun

Karşınızdaki kişiyi baştan çıkarmak bir sanattır. Kimse kendine güvenmeyen bir kişi karşısında baştan çıkamayacağı gibi hatta ondan hoşlanmayacaktır. Kendinize sonsuz ve sınırsız bir özgüvene sahip olduğunuzu aşılamalı ve bunu karşı tarafa net bir şekilde göstermelisiniz.

Kendiniz olmak ve başka hiçbir olmaya gerek duymamak, kendiniz olmaktan gurur duymak ve kendinize çok güvendiğinizi belli etmek karşı tarafa göstermeniz gereken ilk baştan çıkarma anahtarınız olmalıdır. Kendinize olan güveniniz sizi olduğunuzdan daha büyük gösterecek ve karşınızdaki kişinin size çekilmesi sağlayacaktır.

 

#10- Karmaşık ve Gizemli Olmaya Özen Gösterin

Kadınları baştan çıkarma yolları ile ilgili bilmeniz gereken en önemli şey siz karşınızdaki kişiyi baştan çıkaracaksınız bu yüzden onu çözmeli ve onun konuşmasını sağlamalısınız. Hiç kimse ilk günden her şeyini öğrendiği bir kişi karşında baştan çıkmaz. Siz baştan çıkmak değil baştan çıkarmak istediğinizi unutmamalı bu yüzden genel olarak susmalı ve karşınızdaki kişi konuşturmaya onun gizli yönlerini öğrenmeye çalışmalısınız. Bırakın o kendisini anlatsın, o sırlarını açığa döksün ama siz her zaman gizeminizi koruyun. Ne olduğunuzu nasıl bir insan olduğunuzu hiçbir zaman tam olarak anlamamalı her zaman kafasında bir soru işareti bulunmalıdır.

 

#11- Asla Her Şeyi Bir Kerede Yapmayın

Kadınları baştan çıkarma yolları arasında bunu beklemiyordunuz eminim. Peki bu ne anlama geliyor?

Sabır erdemdir. Aşkta aceleci olmak hiç bir zaman iyi sonuçlar vermez. Her şeyin bir zamanı var. Örneğin daha hiç tanışmamış olduğunuz birine çıkma teklifi etmek gibi veya daha bir kaç kez gördüğün bir kıza seni seviyorum demek gibi. Bunlardan kesinlikle kaçınmalısınız, kendinizi hemen ele vermeyin, her şeyinizi anlatmayın hemen. Bırakın sizi kendisi keşfetsin.

 

#12- Teslim Olmayın

Kadınları baştan çıkarma yolları konusunda bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri teslim olmamanız gerektiğidir. Aşkta teslim olan taraf hiçbir zaman baştan çıkaramayacaktır.

Siz karşınızdaki kişiyi baştan çıkarmak istediğiniz için ilk olarak onun teslim olması ve onun kendi içini size açmasını beklemelisiniz. İlk buluşmadan yakınlaşmaya kalkmamalı en az 2 hafta süresince bu süreyi uzatmaya çalışmalısınız. (Hocam Ricci ye göre en az 1 ay) Teslim olursanız hiçbir baştan çıkarıcı yanınız kalmayacağını bilmelisiniz.

 

#13- Mükemmel Olduğuna İnan ve İnandır

Kadınları baştan çıkarma yolları hakkında en önemli noktalardan biri de karşınızdaki kişiyi sizin neredeyse mükemmel olduğunuz hissini vermektir.

Herkesin hayatında mecburi yapılan şeyler ve sıkıcı işler olduğunu unutmayın. Baştan çıkarmak istediğiniz kişiye asla sorunlarınızdan ve sıkıntılarınızdan bahsetmemelisiniz. Kimse sorun ve sıkıntı aramıyor herkes mükemmelin ve hayallerin peşinden gidiyor onlar karşısında baştan çıkıyor.

Baştan çıkarmak istediğiniz kişiye her yönünüzle mükemmel olduğunuzu ve sizle birlikte olursa onun da mükemmel olacağı, mükemmel bir hayata sahip olacağı imajını yaratmanız gerekmektedir.

 

KADINLARI BAŞTAN ÇIKARMA YOLLARI – SAF VE MASUM GÖRÜNMEK NEDEN İYİ BİR ŞEY?

#14- Özgüven konusunu biraz açalım

Bilmeniz gereken ilk şey kendinize sonsuz bir güven duymanız gerektiğidir. Gerçek bir baştan çıkarıcının en tehlikeli silahı kendine olan sınırsız güvenidir. Her ne durumla karşılaşırsanız karşılaşın soğukkanlılığınızı ve kendinize olan güveninizi korumaya dikkat etmelisiniz.

Hiç kimse kendisine güvenmeyen bir kişi karşısında baştan çıkmayacağı gibi hatta ondan hoşlanmayacaktır diyebiliriz. Unutmayın siz baştan çıkarmak istiyorsunuz ve siz kendinize ne kadar çok güvenir ve kendinizi ne kadar çok önemli kılar, sever ve beğenirseniz karşınızdaki kişi de size aynılarını göstermek zorunda kalacaktır.

Kendinize olan güveniniz adeta küçük dağları ben yarattım havasında olmalı ve yüksek ego içermelidir. Karşınızdaki kişiyi baştan çıkarana kadar yüksek egonuzu ve kendinize olan güveninizi korumaya özen göstermelisiniz.

 

#15- Neredeyse Çözülemeyecek Kadar Karmaşık Olun

Bir insanın bir şeyi çözdükten sonra çözülmeyi bekleyen diğer karmaşık şeylere yöneleceğini asla aklınızdan çıkarmamalısınız.

Bu yüzden karşınızdaki kişinin baştan çıktığına emin olana kadar karmaşık sinyaller göndermeye ve gizemli olmaya devam etmelisiniz. Hiç kimse kartları açık oynayan kişi karşısında şaşkına dönmeyecek ve baştan çıkmayacaktır. Aşk şeffaflık ve açıklığı çok fazla kaldıramaz.

Bu yüzden karmaşık ve gizemli olmalı bir sonraki adımınızın ne olacağını asla baştan belli etmemelisiniz. Karşı tarafa sürekli olarak güven verirseniz sizi cepte görecek ve asla sizin karşınızda baştan çıkmayacaktır. Bazen beklenmedik hareketler yapmalı, sözler söylemeli ve yine beklenmedik u dönüşleri yaparak karşınızdaki kişi şaşırtmalısınız.

 

#16- Saf ve Masum Olduğunuza İnandırın

Kadınları baştan çıkarma yolları konusunda uygulamanız gereken diğer bir şey de karşınızdaki kişiyi masum ve saf olduğunuza inandırmaktır. Karşınızdaki kişi sizin stratejik oyunlar içinde olduğunuzu anladığı andan sizden buz gibi soğuyacaktır.

Bu yüzden baştan çıkarırken asla stratejik olduğunuzu belli etmemeli ve hatta çok saf ve iyi kalpli olduğunuz konusunda karşı tarafa bir güven vermelisiniz. Böylece sizin yaptığınız ani u dönüşleri ve beklenmedikler sözler sonrasında sizin iyi niyetinize ve saflığınıza güvenecek bir yandan beklenmedik şeyler yapmanıza rağmen çok iyi bir insan olduğunuzu düşünerek sizin benzersiz bir birey olduğunuz hissine kapılacaktır.

 

#17- Görünüşünüze Önem Gösterin

Kadınları baştan çıkarma yolları ile ilgili uygulamanız gereken son şey bakımlı bir dış görünüme sahip olmaktır. Tüm bunları yaptıktan sonra üstüne bir de güzel ve karizmatik bir dış görünüşe sahip olursanız karşınızda diz çökmeyecek insan kalmayacaktır.

Eskilerin söylediği güzellik dışarıda değil içeridedir, iç güzellik her şeyden daha önemlidir sözlerini unutmakla işe başlayabilirsiniz. Baştan çıkarıcının en önemli silahlarından biri de mükemmel bir görüntüye sahip olmaktır.

Her daim kendinize bakmalı ve çok güzel çok çekici olduğunuza öncelikle kendinizi inandırmalısınız. Siz kendinizi buna inandırdıkça dışarıya da öyle bir aura yayacak ve herkese çok güzel görünmeye başlayacaksınız. Siz de bir şeyler olacak güzellikten de öte ama bunu çözemeyecekler.