Kızı Etkilemek İçin Kesin Etkili 26 Yol – Ayrıntılı Açıklamalarla

Kızı Etkilemek İçin Kesin Etkili 26 Yol

 

Bundan sonra bu bloga gün aşırı kadınları etkileme yolları, çekici bir kızı etkilemek konularında minimum bir makale yazmaya karar verdim.

Birazdan yazdıklarımı hayatınıza uygulamak için umutsuz bir duygusal olmak yahut gündelik ilişkiler arıyor olmak mühim değil. Yazdığım şeyleri her erkek hayatının belli bir bölümünde muhakak deneyimlemiştir yahut edecektir.

İnsanlar, onları kendine aşık etmesini bilen karşı cinse karşı kuvvetli bir cazibe hissi duyar. Ve ister uzun süreli ister kısa süreli ilişkiler isteyelim, ister aşk ister eğlence arayalım, her ilişki çekicilik ile başlıyor ve bu çekicilik ilişkinin bütün ömrünü de kapsıyor. Böyle olmazsa ilişkiler de problemler başlıyor.

Şimdi konumuza başlayacak olursak:

Bir Kızı Etkilemek #1 – Diğer Erkeklerin Varlığı Sizi Etkilemesin

Ona bir şey söylemeden önce her zaman iki kez düşünmelisiniz, hele ki bu başka bir erkekle ya da onun hoşlanmayacağını tahmin ettiğiniz türden bir konuyla ilgiliyse.

Çağrılarınıza cevap vermiyorsa veya dikkatini kafedeki başka bir erkeğe veriyorsa, küçük bir çocuk gibi köşeye sinmeyin. Ve en önemlisi de bu sebeple ona karşı tavır takınmayın.

Size karşı bir açıklama borçlu değil. Unutmayın ki, bir kızı etkilemek çaba sarf etmeyi gerektirir ve kimi zaman onu etkilemeye çalışan tıpkı sizin gibi başka erkekler olacaktır.

Gece vakti, aranızdaki samimiyeti artırmanın en iyi zamanıdır. Geceleri arada sırada ona telefonda mesaj yazarak başlayın ve onu geceleri daha sık aramakla devam edin yolunuza. Onun ilgisini çeken şeylerden konuşmaya devam edin.

Zamanla size daha fazla ısınacak ve hatta her gece sizinle konuşmayı dört gözle bekleyecektir. Bir kızı etkilemek için kullanabileceğiniz yöntemler arasında en önemli konulardan biridir bu.

Eğer bu kızı sıkça arayan başka bir erkeğin varlığından haberdarsanız, onu yarım saat önce arayın ve ilginç bir sohbet başlatın. Sizinle konuşmaktan hoşlanırsa, diğer erkeğin çağrısını boş verebilir. Tabi bu sohbetinizin harika geçmesine de bağlı bir şey. (Okuyun: Kızlarla Konuşulacak Konular – Etkili 11 Konu Ve Daha Fazlası… )

 

#3 – Ona Açılın

Hoşlandığınız kızla aranızda bir bağ oluşturabilmenin en iyi yolu onunla hiç kimsenin bilmediği gizli bir ilişki oluşturmaktır.

Sadece ikinizin olduğu ve geceleri paylaştığınız gizli sohbetler ilişkinizi çok daha heyecanlı ve gizemli hale getirir.

Şimdi bunu bir sonraki seviyeye taşıyın ve hoşlandığınız kızla kendiniz hakkında başka kimsenin bilmediği sırları paylaşın.

Özellikle eski ilişkilerinizden bahsedin. Bir kaç gece sonra bu tür bir konuşmanın cinsel bir temaya dönüşmesi çok muhtemel.

Ya da onun tanımadığı bir kızla yaşadığınız sorunlardan bahsedin.

Neler olduğunu merak edecek ve her gece sohbetinizde o gün neler yaşadığınızı merak edecektir.

Kişisel detaylarınız hakkında ne kadar çok şey bilirse, kendisi de kendi sırlarını dökmeye o kadar açık olacaktır.

Ve bunu yapmaya başladığında size daha yakın hissetmeye başlayacak ve sizi daha sık düşünecektir. Bir kızı etkilemek için önce çekicilik sonra bağ oluşturmalısınız.

 

#4 – Arkadaşlarını Kazanın

Arkadaşlarının çoğunu tanıyorsanız onlara karşı ılımlı olun. Bu elbette zorunlu değil ama kız arkadaşınız arkadaşlarıyla sizin hakkınızda konuşmaya başladığında, sizin hakkınızda iyi şeyler söylemeleri her zaman iyi bir şeydir.

Etkilemeye çalıştığınız kızın en iyi arkadaşı olarak gördüğü bir kız arkadaşı var mı?

Eğer en iyi arkadaşı varsa, en başta gözüne girmeniz gereken kişi odur.

Ona karşı da nazik olun ve onunla arkadaş olmaya çalışın. Ve bu en iyi arkadaş, sizinde iyi bir arkadaşınız olduğunda, “yanlışlıkla” hoşlandığınız kızdan bahsedin.

Eğer en iyi arkadaşı etkilemişseniz, sizin tarafınızı tutarak, hoşlandığınız kızı ikna etmeye çalışır. Ve bu işinizi büyük oranda kolaylaştırır. (Okuyun: Kadınlara Nasıl Davranılmalı )

 

#5 – Kendinize Bağımlı Hale Getirin

Bir kızı etkilemek için onu kendinize bağımlı kılın.

Sizin için çıldırdığından emin olmadığınız sürece ona aşık olduğunuzu söylemeyin.

Onunla güzel vakit geçirmeye odaklanın, ama elbette onu etkilemek için çok çabalamayın.

Onun kalbini kazanmaya çalıştığınızı çok fazla belli ederseniz (örneğin çiçekler alarak ya da romantik şeyler söyleyerek) ilişkinin bütün gizemini yok etmiş olursunuz.

Bırakın onun hakkında ne düşündüğünüzü merak etsin.

Ona iltifat edin, yanında olmasını özlediğinizi söyleyin, keşke şimdi yanımda olsaydın diyebilirsiniz de. Ama ondan hoşlandığınızı ya da onu sevdiğinizi hemen söylemeyin.

Ve sizi gerçekten çekici bulduğundan emin olduğunuzda ona aklınızdakileri söyleyebilirsiniz. 

 

#6 – İlk Anlar

Konu güzel bir kızı etkilemek olunca bir çok şey kıza bıraktığınız ilk izlenime bağlıdır.

Erkekler bakımlı ve neşeli bir enerjisi olan kızlara tutkundurlar. Ve kızlar da bundan farklı değil aslında.

Yakışıklılık, temel kriterlerden biri değil kızlar için ancak bakımlı olmak ve doğru enerjiye sahip olmanız bir kızı etkilemek için elzem konular arasında.

Bir sokakta yürürken ya da bir kafe de otururken yanınızdan bir kız geçtiğinde onun hakkındaki ilk gözlemleriniz nelerdir?

Yüzünü kesinlikle fark edersiniz, vücudunu ve davranış şeklini de.

Kızlar da aynı şeyleri fark ediyorlar.

Bu içgüdüsel bir şey. Sizi fark ettiğinde sadece bir kaç saniye içinde hakkınızda bir fikir sahibi olur. İşte bu bir kaç saniye için hazırlıklı olmalısınız.

Eğer güzel bir kızı etkilemek istiyorsanız ona iyi bir izlenim bıraktığınıza emin olun. Eğer bunu yapabilirseniz, karşınızdaki kız hakkınızda daha fazla şey bilmek isteyecek hatta sizin ilginizi çekmeye çalışacaktır.

Öneriyorum: Kızı Aşık Etmenin 46 Yolu

#7 – Çekici Olun

Davranışlarınıza ve konuşma şeklinize odaklanın. Asil ama sıcakkanlı olmalısınız. Bu bir günde olabilecek bir şey değil elbette, ama bu konuyu hallettiğinizde her hangi bir kızı hiç çaba sarf etmeden kendinize çekebilirsiniz. 

Bir kızı beğendiniz ve o kızı etkilemek istiyorsunuz. Size açıklamalı olarak vereceğimiz kesin işe yarayan önerilerle sevdiğiniz kızı etkileyebilir ve onu kendinize aşık edebilirsiniz. Hoşlandığınız kızı etkilemek için bu yöntemleri uygulayın çünkü işe yaradığını göreceksiniz.

BİR KIZI ETKİLEMEK – TANIŞMA EVRESİ VE DİĞER AYRINTILAR

Ortak arkadaşlarınız varsa onlarla konuşarak aynı ortamda bulunma ve tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğer ortak arkadaşınız yoksa ilgi duyduğunuz kıza direkt açılmayın yoksa terslenip olumsuz bir yanıt alabilirsiniz. Ortak arkadaşınız yok ise küçük tesadüflerle seni fark etmesine ve seninle iletişime geçmesine izin ver. Zamanla iletişime geçeceksinizdir sabırlı olun. İlk izlenim çok önemlidir bu yüzden tanışmanıza dikkat edin. Cesur ve kendinizden emin bir duruşunuz olsun.

 

8. Konuşmalarınız

Kızı etkilemek için kullanabileceğiniz yöntemler arasında en önemlilerinden biridir. Çok ve boş konuşmayın. Gereksiz ve soğuk espriler asla yapmayın. Konuşmalarınız seviyeli ve düzgün olmalıdır. Gelecekteki hedeflerinizden, ortak yön ve noktalarınızdan bahsetmeniz onun hoşuna gidecektir. Onunla kaba bir dilde konuşmayın. Ses tonunuz çok önemlidir. Onunla konuşurken nazik ve yumuşak bir ses tonu kullanın.

 

9. Bakımlı olun

Bayanlar bakımlı erkekleri severler. Düzgün taranmış saçlar, özenle seçilmiş abartılı olmayan bir kıyafet, fırçalanmış dişler bayanlar için önemlidir. Kendinize özen göstermeniz onun ilgisini çekecektir. Kendi tarzınız olsun diğerlerinden farklı olduğunuzu hissettirin.

 

10. Bayanlar karizmatik erkeklere ilgi duyarlar

Çok yakışıklı olmanıza gerek yok karizmatik olmanız yeterlidir. Bir duruşunuz olsun. Kendi hayalleriniz ve fikirleriniz ile onları etkileyebilirsiniz.

 

11. Onu iyi tanıyın

Eğer onu etkilemek istiyorsanız nelere güldüğünü, nelerden hoşlanmadığını, neleri sevdiğini, hobilerinin neler olduğunu ve tarzının ne olduğunu bilmelisiniz. Kişilerin birbirini tanıması çok önemlidir. Birbirlerini tanıyarak çiftler birbirlerine uygun olup olmadıklarının farkına varırlar. Onunla iyi anlaştığınızı gösterin. Emin olun böylece onun kalbinde bir yeriniz olacaktır.

 

12. Nazik ve düşünceli olun

Bayanlar her zaman nazik ve kibar erkeklerden hoşlanırlar. Görgü kurallarını bilmeniz, saygılı ve centilmen olmanız onlar için çok önemlidir. Kaba bir erkek bayanlara hep itici gelmiştir. Düşünceli hareketleriniz onun çok hoşuna gidecektir. Ona karşı anlayışlı ve kibar davranmanız sizin hakkında iyi şeyler düşünmesini sağlar.

 

13. Azimli ve mücadeleci olun

Bayanlar çabuk pes eden zayıf erkeklerden hoşlanmazlar ve etkilenmezler. Hayaller ve idealleri hedefleri olan ve bu hedefler için uğraşan azmeden erkekler onları etkiler. İstekleri için azimle savaşan ve güçlü biri onun dikkatini çekecektir.

 

Bir Kızı Etkilemek 14. Onun yanında olduğunuzu hissettirin

Onun için iyi bir arkadaş olun. Ona karşı yardımsever ve destekleyici tavır sergileyin. Umudu kırıldığında umut verin, karamsar olduğu anlarda deste olun isteklerini arttırın. Sizinle bir şeyler paylaşarak size kendini yakın hissedecektir. Sorunlarını sizinle paylaşarak, yaptığı yanlış ve doğruları danışarak size daha da yakınlaşacaktır. Onun her anında yanında olmaya özen gösterin. Mutlu anlarında mutluluğunu paylaşın üzgün zamanlarında yaslanacağı omuz olun.

Hoşlandığınız kızı etkilemek için bu yöntemleri uygulayın çünkü bu maddelerle sevdiğiniz kızı elde edebilir ve mutlu olabilirsiniz.

 

KIZI ETKİLEMEK İÇİN SES KALINLAŞTIRMA TAKTİKLERİ

Bir kızı etkilemek konusunda ses tonumuz çok önemlidir. Büyüleyici bir ses tonuna sahip olmak istiyorsanız ilk bilmeniz gerekenler şunlar:

15- Hormonlarınızın Esiri Olmayın

Yapılan araştırmalara göre erkeklerde testosteron arttıkça ses tonu düşüyor. Erkeğin sesi, hormonlarına bağlı olarak değişebiliyor.

Böyle durumda kontrollü davranarak sesimizi daha tok ve kalın tutmak gerekiyor. Sonuçta yine bir yapılan araştırmaya göre kadınlar kalın sesli erkekleri, daha çekici buluyor. O zaman sesimizi geliştirmek için teknikleri uygulamak gerekiyor.

 

16- Bol Su İçin

Su hayatımızın vazgeçilmezidir. Günde en az 8 bardak su içmek sağlık için gerekli olduğu kadar ses telleri içinde çok gerekli. Erkeğin sesi için ses tellerinin titreşip, çatallanmadan rahat ve gür çıkmasını sağlar.

Maçlarda boğaz kurur mesela çok bağırmaktan ve bir süre sonra ses telleri yorularak ses bozuk çıkar. lareks (gırtlak) su içince rahatlar ve gevşer. Nem ses telleri için çok önemlidir. Erkeğin Sesi böylece daha tok çıkar.

 

17- Uyku Düzeni

Düzenli uyku gece uykuda salgılanan Melatonin hormonu için çok önemli. Bilimsel Araştırmalara göre Melatonin hormonunun kanserden koruduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Özellikle gece 24.00 den önce uyku dalmak melatonin hormonunu olumlu etkiler. Dolayısıyla ses dalgalarının çıktığı gırtlağımızı, kanser hücrelerinden korumak için uykumuz düzenli olmalı.

 

18- İçeceklere Dikkat

Sigara, Alkol, Kafein (çay, kahve) ve Süt ürünlerini oldukça az tüketin. Mümkünse sigara ve alkolden uzak durun. Bu tür ürünler ses tellerinin kurumasına ve balgam artışına sebep olur. Dolayısıyla bunları hayatımızdan çıkarmak ses tonumuzu etkiler. Ses Kalınlaştırma Teknikleri için uygulama kolaylığı sağlar.

 

19- İlaçlar

Zorunlu haller dışında Mentollü nefes açıcıları, şekerleri ve pastilleri ihtiyatlı kullanın. Çünkü bu tür ilaçlar ses tellerinin kurumasına sebep olur. Dolayısıyla Ses kalınlaştırma teknikleri başarısız kalır.

 

20- Düzenli Alıştırmalar Yapın

Siyasetçilerin, Tiyatrocuların, topluluk önünde konuşan, seminer veren kişilerin ortak sırrı budur. Ses alıştırması yaparlar, sonrasında seslerini optimum düzeyde kullanırlar.

Bir kızı etkilemek için konuşurken vücut şeklimizde çok önemli, asla öne eğik konuşmayın öne eğildiğinizde ses tellerinize bası yapmış olursunuz. Alıştırmalarımızı ev ödevi gibi her gün 30dk zaman ayırarak düzenli yapmalıyız.

 

21- Solumanızı Düzeltin

Doğru ve kontrollü nefes egzersizleriyle ses tellerimiz kontrolümüz altında olur.

İstediğimiz ton alıştırmasını rahatlıkla yapabiliriz. Öncelikle elinizi karnınızın biraz üstüne koyun orası diyafram kasıdır. Aldığımız nefesle içimize çektiğimiz hava sanki karnımıza kadar geliyormuş gibi derin solumalıyız.

Akciğerlerimizin alt loblarına kadar ulaşmalı aldığımız nefes, 2 saniyede almışsak nefesimizi 8 saniye içimizde tutacağız ve sonra 4 saniyede nefesimizi boşaltacağız. Yani hızlı ve derin nefes alma (2 saniyede)- alınan nefesi tutma ( 8 saniye)- tutulan nefesi yavaş bir şekilde verme (4 saniyede) ilk seansta bu alıştırmayı 10 defadan fazla yapmayın.

Sabah erkenden yada akşam saatlerinde yapmak daha etkili olur ve bu alıştırmayı yemekten hemen sonra yapmamak gerekir yada en azından midemizin 1/3 boş olmalı ki rahat yapalım. Trasa geçecek şekilde ilk günden kendinizi zorlamayın, sayıyı aşamalı olarak arttırın.

 

ADIM ADIM BAŞARIYA GÖTÜREN DİĞER TAKTİKLER

22. Özgüven sahibi olmak

Sadece kendinizi yeni bir ilişkiye hazırlamanız durumunda değil aslında bu durum bununla birlikte daha birçok yerde hatta özetle hayatın bütün alanında özgüvenden mahrum bir kişilik ya da tam olgunlaşmamış bir kişilik demek ıssız bir adada ne yapacağını bilemeyen hikâye kahramanından farksız bir kişilikle aynı özelliklere sahip demektir.

Bunun için her şeyden önce erkeğin kız arkadaşı varsa kendisine çekmesi için özgüvenini güvenmesi ve bunu yansıtması gerekir. Eğer henüz yeni tanışılacak bir ortam ise bu durumda özgüvenin göstergelerinden birisi olan kuvvetli ses tonuyla konuşma, daima dik durma ve konuşurken jest ve mimikleri kullanma son derece önem taşıyor.

 

23. Ortak ilgi alanları yaratmak

Hemen hemen her insan aynı duyguları paylaştığı birileriyle tanıştıklarında ya da bulunduklarında diğer kişilere göre bu kişilerle olan samimiyeti daha da artış göstermektedir.

Bu durum psikoloji bilimi tarafından da kanıtlanmış bir gerçeklik olarak karşımızda yer almaktadır. İşte bunun için ortak ilgi alanlarının varlığı tanışma safhasında son derece kilit rol konumundadır. Sözgelimi, konserler, sinemalar, tiyatrolar, aynı cafeler bunun başlıca temel ortak sosyalleşme ortamları olarak bir kızı etkilemek için öğrendiğiniz yöntemleri daha kolay uygulamaya yardımcı mekânların başında geliyor.

 

24. Samimi olmak 

Tanışma safhasında resmiyetten uzak bir görüntü vermeye doğru adım adım ilerlemek son derece önemlidir. Çünkü her şeyin bir zamanı olduğu gibi resmiyetin de terk edilmesinin bir zamanı vardır.

Eğer gerçekten bir kızı etkilemek ve uzun vadede bir arkadaşlık planları yapmaya karar verdiyseniz samimi davranmak ve arkadaşlığa yakışır nitelikle bir senli-benlilik algısı yaratmak son derece önemli.

 

25. Maddi koşullarda yetkin olmak

Parayla saadet olmaz derler, evet para tek başına saadet getirmeye yetmez. Hatta dünyanın mihveri para mı kadın mı sorularına daha çok kadın cevabı verilir. Ancak bunlarla birlikte maddi gücün bir erkek olarak elde bulundurulması herkesin de yadsınamaz kabul ettiği gerçekliklerden birisini oluşturmaktadır.

Prestijli bir mesleğe sahip olmak her şey değil belki ama önemli bir avantaj. Sadece para peşinden koşan kızlara kanmayın, kızlarla tanışmakta bir problem yok ama ciddi bir ilişkiye geçmeden önce o kızı iyice tanıdığınıza emin olun. 

 

6. Baş başa kalınabilecek ortamlar yaratmaya çalışmak

Bir kızı etkilemek için geçen süreçte illaki başbaşa kalacaksınız. Bu konuda en önemli şeyse kızında bildiği bir yerde başbaşa kalmak ve akşam randevularını 2. ya da 3. buluşmanıza saklamak. Ağırdan alın ve adım adım ilerleyin.

Tabi bunlar bir kızı etkilemek için bir başlangıçtan ibaret. Elbette, bu konuda gerçek bir uzmandan yardım almak hayatınızı değiştirecek olan şeydir. Benim değişmiş olduğu gibi. Artık ne zaman istersem dışarı çıkıp yeni insanlarla tanışabiliyorum. Hepsi Ricci’ nin KarizmaSirlari.com sitesiyle karşılaşmamla başladı. 19 senesini bu konuya vermiş birinin fikirleri mutlaka önemlidir. Sitesine gidin ve ücretsiz eposta kursuna katılarak başlayın, sadece bu kurs bile size önemli şeyler katacak. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.